Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt valaki aki szintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki szintén hiperszexualitasban szenved?

Figyelt kérdés
Én már évek óta élek ezzel a problémával. Folyton erotikus témákon jár az eszem. Ha lenne rá lehetőségem naponta 3x 4x képes lennék szeretkezni. Megőrülök a vágytól ha csak ramvigyorog egy nő. Ha van más is igy,hogy kezeli a problémát? 43F

2017. nov. 10. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén negyvenes apukám is biztos ebben szenved, mert 5 gyereket nemzett anyukámmal, előtte 1 gyereket egy másik nővel. Szinte minden este hallok szexre utaló hangokat szüleim szobájából, bár tényleg próbálják diszkréten csinálni. Apukámnak hentai gyűjteménye is van és láttam már meg őt kiverni is.
2017. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is valami hasonló a helyzet 🤔
2017. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és Férfi vagyok 34 éves
2017. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ez a “problémád", és nem az, hogy nem áll fel...
2017. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval férfi vagy. Welcome!
2017. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok ilyen ember van, sajnos én is. Nem kellene oda, hogy sajnos, mert lány létemre mikor még szűz voltam ugy gondoltam ez majd plusz pont lesz. Hát nem az, egy partnerem volt de egy kínszenvedés amikor én napi ötször a másik meg heti kétszer akar... Szakember segíthet, én most szeretnék belevágni, hátha lenyugszom :) de kitartást! Keresd meg az okait és talán javulni fog :)

21L

2017. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!