Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rocker/metálos lányok közt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker/metálos lányok közt van egyáltalán olyan aki nem kedveli valamilyen szinten a BDSM-et?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lenne te egysíkú ?
2017. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előzővel, nem szép dolog az általánosítás.
2017. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Engem például kifejezetten taszít. Semmi erotikus, romantikus, intim nincs benne. Sima dugás, nem szeretkezés.
2017. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nehéz felfogni, hogy egyik műfaj sem a keménykedésről szól? A zenei világ és szexualitás mióta fut egy szálon, úgy mégis? Lehet domina egy cuki, pop zenét hallgató lány, és lehet romantikus alkat egy régisulis death metal arc is, aki szájpecek helyett gyertyafénnyel vár otthon. A metalheadek többségét nem vonzza az ilyesmi, max a nekrofília, poén szintjén!;)
2017. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk csak...a nekrofília egész végig csak poén volt???

Na bakker...és én mennyit küzdöttem azoknak a síroknak a feldúlásával...

2017. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok, csak tapasztalat. Rocker körökben és diszkós partyarc körökben egyaránt mozgok, tapasztalat h a rocker lányok sokkal bevállalósabbak, ilyen dolgok terén, de egyébként öltözködés terén is. Egy rocker lánynak nem okoz gondot h felvegyen egy bőrnadrágot v latex fűzőt. Én még nem találkoztam olyan lánnyal aki így vagy úgy ne akarta volna a bdsm-et.

A diszkós lányok nem szeretik, cserébe 0-k az ágyban, csak dugatják magukat.

Ezért (persze sztereotípiáim alapján) mégis a rocker csajok mellett vagyok, habár a bdsm-et személy szerint nem kedvelem, de jó hallani, h van ilyen lány is.

2017. okt. 2. 23:08
 7/12 anonim ***** válasza:
A rockerek nem fojtják magukba az indulataikat.
2017. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellékesen megjegyezném, hogy nem csak a rocker, aki fűzőben meg acélbetétesben rohangál.. Ahogy az se feltétlenül diszkóribi, aki hétvégente elmegy egyet táncolni... Ne keverjük már a zenei stílust meg a kinézetet, annyira amatőr...
2017. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már olyan rocker lánnyal, aki egy igazi tünemény volt és fel sem merült benne az igény az ilyesmire és találkoztam olyan - megjelenésében - átlagos nővel, aki azt élvezte, ha szexuális tárgyként kezelem és azt kérte, bánjak úgy vele, mint egy ócska k.rvával. A személyiség jegyei nem mindig tükröződnek az öltözködésben, vagy a hallgatott zene stílusában.
2017. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Meg templomot sem eget mond. Ulyen retard kerdest feltenni 2017ben...
2017. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!