Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a véleménye A zongora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye A zongoratanárnő című filmről?

Figyelt kérdés

Aki látta, az tudja, hogy nem véletlenül tettem ebbe a kategóriába. Én tegnap néztem meg, de nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon nagy hatást tett rám…

(35F)



2017. szept. 21. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Az is jó. De ha egy zenetanár megtanítani furulyázni az is jó lenne :-)
2017. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Érdekes film,évekkel ezelőtt láttam.Én is emlékszem még 1-2 momentumára,kicsit beteg.:)
2017. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudtam végig nézni, untatott.

Többet vártam a filmtől..

Ajánlották, mert tetszik a téma , de a film nem jött be..

2017. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy szülő által elnyomott, végletekig lehatárolt sanyarú sorsú nő története. Nagyon szomorú.
2017. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszoló az, aki végignézte, és megértette a filmet…

A 3 -as, csak sajnálhatja, hogy nem nézte végig. Bár az utolsó jelenet engem is sokkolt…

És az a fura, hogy nincs igazából vége a történetnek…

2017. szept. 21. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Számomra is rendkívül unalmas és vontatott volt.

Ha már témánál vagyunk sokkal inkább a Titkárnő, mint ez.

2017. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 4 vagyok

Végeredményben vége van azzal, hogy a tanárnő élete sosem fog változni.

2017. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A titkárnőt is láttam  De az engem nem rendített meg ennyire…

4-es. Direkt nagyon megnéztem az utolsó jelenetet. Amikor kimegy az épületből. Nehezen látni, de ott van még a vállán a seb…

Ki tudja végigcsinálta a koncertet vagy sem. És így számomra az sem biztos, hogy életben marad. Most azon vagyok, hogy a könyvet is beszerezzem. Mert eredetileg ez egy könyv…

2017. szept. 21. 17:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Megrendeljem neked?:) [link]


Egy ideig én is nézegettem, többször is, elgondolkodtató az a szülői minta, annyi elfojtás, áldozat, alárendeltség, ami rá lett kényszerítve, ahogy nem lehetett önálló döntése még a legjelentéktelenebb dolgokban sem, ill. az anya személye...nekem az egyik legfelháborítóbb mondat az egész filmben, mikor az anya azt mondja "Mit szólnak a szomszédok!", mikor a 40 éves tanárnő estére férfi látogatót fogad...sokat lehetne írni róla.

2017. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én végignéztem, de nem tetszett. Beteg elme alkotàsànak tartom, annak ellenére hogy nekem is vannak beteg dolgaim.
2017. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!