Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagálnátok arra ha kevés a szex?

Figyelt kérdés

..nagyon ritkán tudunk szeretkezni, kB 3 havonta egyszer..

Én tartok a babátol hogy becsúszik hiába védekezünk, illetve korán elelvezek..

Feszengek közben.

Csók petting van köztünk


2017. nov. 9. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Azért van ilyen kevés szex mert ritkán találkoztok, vagy azért mert a terhességtől félsz?

Ha az utóbbi, ilyen kapcsolatban nem maradnék. Egyrészt nem vagyok önkínzó, másrészt nem lennék olyannal aki ilyen betegesen retteg attól, hogy gyereke legyen tőlem... :D

20L

2017. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kikészülnék, de szerintem itt nem idegenek véleménye, hanem a párodé a fontos. Távkapcsokatban éltek? Mert akkor érthetőek ezek a nagy szünetek. Panaszkodik, hogy kevés neki? Kérdezd meg erről őt! Miért félsz a babától, ha megfelelően védekeztek? Basszus, hány éves vagy? Remélem nagyon fiatal, mert ezzel a gondolkodásmóddal élni nagyon szar lehet, süt a soraidból a szorongás.
2017. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát hvgn találkozunk de ilyenkor is sokat dolgozunk így szinte este találkozunk.

Ő sokszor kezdeményez de én a fentiek miatt elutasitom őt,ami bánt..


Csak akkor vagyunk együtt ha nincsenek itthon szüleim és tudunk fürdeni szex előtt, mert nehéz lenne kimagyarazni h miért fürdök este 2x..

Sajnos nekem csak úgy megy ha előtte kiverem, de utána persze fürdés..

2017. nov. 9. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy pszichológust, mert rettenetes gátlásaid vannak:(
2017. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Már megszoktam

Júni 1-jén voltunk utoljáta együtt bár nekünk van egy 10 hós kislányunk aki rossz alvó

Hát hazért nem szexelne velem a Pasim mert ennyire fél hogy Terhes leszek. Akkor dobnám ki a francba. Ilyen parázós selejt nem kell.

Vagy köttese el magát.

23 N

2017. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom sincs velem annyit amennyit szeretném hogy legyen, ő a fáradtság miatt nem képes annyiszor a szexre mint amennyiszer én kívánnám, sokszor mérgemben eszembe jut hogy akkor inkább dugok mással, de nem lennék rá úgy képes. Így csak elfogadom ami van..

20N

2017. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kollégám feleségének spirálja van, de ez mellet szed fogamzásgátlót és még ráadásul gumival csinálják kb. 6 hetente egyszer. Az élet csupa derű és boldogság :D
2017. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!