Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég helyes fiú vagyok (neharagudjatok, hogy ilyen egoistán kezdem. Nem vagyok az csak nagyon sok lánynak tetszem amúgy önbizalmam nagyon nincs) és összejöttem egy nem olyan szép lánnyal de nekem nagyon gyönyörű és nagyon szeretem. Egy évig tetszettem neki de nem nagyon beszélgettünk. Egy suliba járunk és egy sulis táborba nagyon összemelegedtünk, másfél napig csak egymáson lógtunk és aztán 2 deci vodka után fölvetettem, hogy mivel ő már nem szűz lehetne ilyen barátság extrákkal dolog. (Tudom, szidjatok le mert nagy hülyeség ilyet csinálni de egy k*n*s kis hülye voltam) először azthitte, hogy viccelek de aztan amikor belenyultam a gatyájába hagyta... Lefeküdtünk... Pár nappal ez után valahogy gyönyörűvé vált számomra és elmondtam neki és összejöttünk. 4 hónapja járunk és minden egyes nap reggel 1.5, délutan 2 órát töltünk együtt és annak ellenére, hogy tudom nem ő a legszebb lány nekem még is az. Mindig is zavart, hogy lefeküdt valakivel de ma elmondta, hogy azzal a sráccal a 3. Talin feküdtek le és nem is jártak csak egy k*n*s idős kuki meg akarta d*gn*... Ez nekem nagyon rosszul esett... Tudom velem is ezt csinálta de én senki mással nem csináltam volna meg... Benne nagyon bíztam mert tényleg másfél napot végigdumáltunk. A lány amúgy nem tud elmenmi hüvelyből ezért tudom, hogy nem azért csinálja mert hú de jó neki. A lényege ennek a kérdésnek annyi volt, hogy leírjam mert amúgy senkinek nem tudom elmondani. Tényleg nagyon rossz érzés hogy konkrétan van egy lány akit mindennél jobban szeretek de ilyen könnyen odaadja magát valakinek. Tudom velem is ezt csinálta de nem gondoltam bele, hogy ha velem akkor mással is lazán meg tudja csinálni ezt... Konkrét egy r*b*nc... De én így is nagyon szeretem csak nagyon sz*r.mint mondtam ennek annyi volt a lényege, hogy leírjam. Ha valaki tudna tanácsolni valamit akkor azt nagyon megköszönném de az se baj ha csak be akartok szólni xd ha valki végig olvasta annak nagyon köszi, ha nem az sem baj xddd ui.: lehet hogy csak ilyen buta és hiszékeny? Mert ő azthitte h szerelmes a fiúba. És vele akart maradni... Am 14 éves volt amikor elvesztette...

2017. nov. 9. 19:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Na most mar tenyleg nem ertelek. A 'kerdesben' azt irtad, hogy 'az se baj ha csak beakartok szolni', most meg itt vered magad a (valoszinuleg kamu, az ilyenek csak habiszti szovegek) tanulmanyaidra, es arrol probalsz kioktatni minket, a valaszolokat, hogy ha itt logunk sosem leszunk annyira sikeresek, es nem fogunk annyit letenni az asztalra, mint te (nem szoszerint igy irtad, de ez jon le belole), es hogy eletunk sincsen, mert itt logunk. Na, akkor ezek szerint te is elettelen vagy? :D gondolkodjal mar mielott leirsz valamit, te eszleny. Iskola is habi, ha valoban az orszag egyik legerosebb gimnaziumaba jarnal megtudnad fogalmazni a mondandodat kerek mondatokban is, akarmennyire vagy faradt, hiszen minden eros iskolaban alapkovetelmeny (ahogy a gyengebbekben is, de ez reszletkerdes) a fogalmazas keszseg, a helyesiras, es valojaban minden, ami nyelvtan. Kerdesedben meg azt irtad, hogy nagyon biztal benne, mert masfel napot vegig dumaltatok. Huha :D ez aztan a siker! Egy 10.-es diak, aki az orszag egyik legerosebb iskolajaba jar nem igy gondolkodik, nem ilyen ovodas szinten van, nagy kamu vagy kisfiu
2017. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyébként 15 éves, még a 18 évesek is annyira borzasztó kislányok és naívak tudnak lenni (a fiúk meg méginkább), hogy ne csodálkozz semmin.


Ha komolyan gondolod, akkor fogd fel úgy mint egy agyagtömb, te pedig a szobrász vagy. Örülj neki, hogy alakítható még, és nem egy őrült makacs pi...csa, mint az én előző barátnőm. Nem tisztelt és mindig az volt amit ő akart. Semmivel nem lehetett rá hatni.


Becsüld meg inkább, és formáld ahogy szeretnéd :) hathatsz a gondolkozásmódjára még bőven, ezt is meg kell tanulni.

2017. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utsónak köszi;) eltavolitom a kerdest a figyeltek kozul, mert se erom se idom se kedvem "okosabbakkal" vitatkozni. Gondoltam hogy ha ilyen szar kedvem van es leirom mi a bajom es meg talan tanavsot is tudnak adni masok jobb lesz de inkabb faszsagokat irtatok orba szajba kiveve 1-2 embert... Nekem nem az volt a lenyeg hogy keszitsetek fel az elet nagy dolgaira, vagy hogy mindenki elmondja azt hogy mennyire nem tudok fogalmazni hanem en csak nehany biztato szot akartam hallani. (Pl nem gaz, ne ragodj ezen, buta tini szerelem nagy valoszinuseggel vege lesz de ha boldog vagy most mellette akkor amig megvan a boldogsag ne engedd el)
2017. nov. 9. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!