Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég helyes fiú vagyok (neharagudjatok, hogy ilyen egoistán kezdem. Nem vagyok az csak nagyon sok lánynak tetszem amúgy önbizalmam nagyon nincs) és összejöttem egy nem olyan szép lánnyal de nekem nagyon gyönyörű és nagyon szeretem. Egy évig tetszettem neki de nem nagyon beszélgettünk. Egy suliba járunk és egy sulis táborba nagyon összemelegedtünk, másfél napig csak egymáson lógtunk és aztán 2 deci vodka után fölvetettem, hogy mivel ő már nem szűz lehetne ilyen barátság extrákkal dolog. (Tudom, szidjatok le mert nagy hülyeség ilyet csinálni de egy k*n*s kis hülye voltam) először azthitte, hogy viccelek de aztan amikor belenyultam a gatyájába hagyta... Lefeküdtünk... Pár nappal ez után valahogy gyönyörűvé vált számomra és elmondtam neki és összejöttünk. 4 hónapja járunk és minden egyes nap reggel 1.5, délutan 2 órát töltünk együtt és annak ellenére, hogy tudom nem ő a legszebb lány nekem még is az. Mindig is zavart, hogy lefeküdt valakivel de ma elmondta, hogy azzal a sráccal a 3. Talin feküdtek le és nem is jártak csak egy k*n*s idős kuki meg akarta d*gn*... Ez nekem nagyon rosszul esett... Tudom velem is ezt csinálta de én senki mással nem csináltam volna meg... Benne nagyon bíztam mert tényleg másfél napot végigdumáltunk. A lány amúgy nem tud elmenmi hüvelyből ezért tudom, hogy nem azért csinálja mert hú de jó neki. A lényege ennek a kérdésnek annyi volt, hogy leírjam mert amúgy senkinek nem tudom elmondani. Tényleg nagyon rossz érzés hogy konkrétan van egy lány akit mindennél jobban szeretek de ilyen könnyen odaadja magát valakinek. Tudom velem is ezt csinálta de nem gondoltam bele, hogy ha velem akkor mással is lazán meg tudja csinálni ezt... Konkrét egy r*b*nc... De én így is nagyon szeretem csak nagyon sz*r.mint mondtam ennek annyi volt a lényege, hogy leírjam. Ha valaki tudna tanácsolni valamit akkor azt nagyon megköszönném de az se baj ha csak be akartok szólni xd ha valki végig olvasta annak nagyon köszi, ha nem az sem baj xddd ui.: lehet hogy csak ilyen buta és hiszékeny? Mert ő azthitte h szerelmes a fiúba. És vele akart maradni... Am 14 éves volt amikor elvesztette...

2017. nov. 9. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Elolvastam kétszer is, de nem tudom kihámozni mi a nagy kék artériás ágaskodó lóf...szt akarsz kérdezni.
2017. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egy intim kérdés: megírnád a korotokat, és hogy neked mekkora a péniszméreted? Csak kíváncsi vagyok.
2017. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ki a lány?
2017. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Semmi xd nincs értelme a kérdésnek csak ki akartam beszélni a magmból. Ha tudtok tanácsot mondani hogy szerintetek felejtsem el a lányt vagy nyugodjak le mert minden csaj ilyen. Esetleg, hogy szerintetek is r*b*nc vagy csak buta és hiszékeny és minden fiúra beképzeli, hogy vele örökké lesz?
2017. nov. 9. 19:27
 5/23 A kérdező kommentje:
53 éves vagyok ő 11 és 3.4 cm a farkam
2017. nov. 9. 19:28
 6/23 A kérdező kommentje:

Ha komolyan kérdezted akkor bocsi. 15 évesek vagyunk és 15 centi... Ha nem komolyan kérdezted akkor is mind1 nem ismersz xd

Neharagusjatok, hogy hülyeségeket beszélek össze vissza de alig aludtam és ezért most nagyon de nagyon elszomorodtam... Szerintetek r*b*nc? Nagyon rossz lenne... Ő azt mondta, hogy csak kíváncsi volt és ezért tette de az óta leszopott 2 fiút is. Ez tényleg nagyon rossz érzés mert nagyon szeretem és nem birom elbinni, hogy egy ilyen aranyus, cuki, jóindulatú, kedves lány tényleg ilyen könnyan adja magát.

2017. nov. 9. 19:50
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarlak elkedvetleníteni,de ismertem ilyet.Mint a bazsarózsa,nem kinézetre,hozzállásra.Több száz férfi a férje mellett,idős szomszéd bácsi stb.Jobb ha hamar kigyógyulsz belőle.
2017. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Ha ez most tényleg igaz, és nem csak egy kamu, provokáló szär kérdés, akkor ez, ez nem tudom, hogy mi.


Kezdjük ott, hogyha valakit tényleg szeretsz, akkor nem ribäncozod le, se kurväzod, se semmi ilyet nem írsz róla.

Én úgy vagyok vele, hogy szerintem várhattatok volna még az intim részével a kapcsolatnak. Fiatalok vagytok, tapasztalatlanok, és mint látszik még gyerekesek.

És ha nem a legszebb? Akkor mivan? Hidd el, ha nem is a legszebb, idővel, de visszafogja adni ezt az idő, valami jó dologgal cserében.


Részemről, szerintem fiatalok vagytok, elkapkodtátok, te egyáltalán nem vagy szerelmes, ha leribäncozod, ez csak egy kisebb fellángolás a részedről. A lányról nem tudok mit írni, mert nagyon nem adtál meg róla sok infót.

2017. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
En azt gondolom, hogy igazan elashatnad magad! De komolyan, hogy mersz ilyet irni, arrol a lanyrol, akit te elvileg szeretsz? Ebbol en azt szurtem le, hogy szukseged volt valakire, aki kielegiti a vagyaidat, kesobb pedig kialakult valami fele lang, de ez kozel sem szerelem. Ha valoban szerelmes lennel bele, illetve annyira szeretned, amennyire eloadtad elfogadnad, hogy elotted is volt elete, elotted is voltak baratjai, esetlegesen szexualis elete is, a masik meg hogy nem beszelnel rola tragar modon, tisztelned, es ilyenek, de igazabol ezt vele kene lerendezned. Es nem tudom mit vartal, ha veled ennyire hamar lefekudt, akkor szerinted massal nem? Buta, naiv, fiatal kanos kisfiu vagy meg.
2017. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Egy eppkez-lab mondatot nem tudtal osszeszedni.
2017. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!