Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég helyes fiú vagyok (neharagudjatok, hogy ilyen egoistán kezdem. Nem vagyok az csak nagyon sok lánynak tetszem amúgy önbizalmam nagyon nincs) és összejöttem egy nem olyan szép lánnyal de nekem nagyon gyönyörű és nagyon szeretem. Egy évig tetszettem neki de nem nagyon beszélgettünk. Egy suliba járunk és egy sulis táborba nagyon összemelegedtünk, másfél napig csak egymáson lógtunk és aztán 2 deci vodka után fölvetettem, hogy mivel ő már nem szűz lehetne ilyen barátság extrákkal dolog. (Tudom, szidjatok le mert nagy hülyeség ilyet csinálni de egy k*n*s kis hülye voltam) először azthitte, hogy viccelek de aztan amikor belenyultam a gatyájába hagyta... Lefeküdtünk... Pár nappal ez után valahogy gyönyörűvé vált számomra és elmondtam neki és összejöttünk. 4 hónapja járunk és minden egyes nap reggel 1.5, délutan 2 órát töltünk együtt és annak ellenére, hogy tudom nem ő a legszebb lány nekem még is az. Mindig is zavart, hogy lefeküdt valakivel de ma elmondta, hogy azzal a sráccal a 3. Talin feküdtek le és nem is jártak csak egy k*n*s idős kuki meg akarta d*gn*... Ez nekem nagyon rosszul esett... Tudom velem is ezt csinálta de én senki mással nem csináltam volna meg... Benne nagyon bíztam mert tényleg másfél napot végigdumáltunk. A lány amúgy nem tud elmenmi hüvelyből ezért tudom, hogy nem azért csinálja mert hú de jó neki. A lényege ennek a kérdésnek annyi volt, hogy leírjam mert amúgy senkinek nem tudom elmondani. Tényleg nagyon rossz érzés hogy konkrétan van egy lány akit mindennél jobban szeretek de ilyen könnyen odaadja magát valakinek. Tudom velem is ezt csinálta de nem gondoltam bele, hogy ha velem akkor mással is lazán meg tudja csinálni ezt... Konkrét egy r*b*nc... De én így is nagyon szeretem csak nagyon sz*r.mint mondtam ennek annyi volt a lényege, hogy leírjam. Ha valaki tudna tanácsolni valamit akkor azt nagyon megköszönném de az se baj ha csak be akartok szólni xd ha valki végig olvasta annak nagyon köszi, ha nem az sem baj xddd ui.: lehet hogy csak ilyen buta és hiszékeny? Mert ő azthitte h szerelmes a fiúba. És vele akart maradni... Am 14 éves volt amikor elvesztette...

2017. nov. 9. 19:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen. Tényleg fiatalok vagyunk és gyerekesek de istenem... 15 éveseknek mondtad h ne feküdjene le. Bocsi de ez egy vicc😂😂😂 tudom, hogy még nem kéne de te ezt azért mondod ilyen könnyen mert neked szabad. Nem tudsz meggyőzni két tinit, hogy ne szexeljen mert még fiatalok😂😂 nem akartam rosszat mondani róla de ez tényleg nagyon szarul esett, hogy ő ilyet megtesz bárkivel akivel biztonságban érzi magát. Azért mert te idősebb vagy nem tudod, hogy én mit érzek iránta. Azt tudom, hogy lehet nem ismertem ezt az oldalát de 4 hónapon keresztül minden lépéséről tudtam és iszonyatosan beleszerettem... Mindig rajta gondolkodok, mindig őt akarom ölelni és csak vele akarok lenni mert akkor tényleg nagyon boldognak érzem magam.... Abban biztos vagyok, hogy szerelmes vagyok belé de ettől függetlenül ma rájöttem, hogy nagyon könnyen rá lehet venni ilyen dologra. Az eszem azt mondja, hogy próbáljak kiszeretni belőle de hogy? Eddig utáltam élni és minsent utáltam az életben most meg minden reggel mosolyogva kelek fel mert tudom, hogy gamarosan látom és megpuszilhatom a puha arcát. Még tanulni is megszerettem mert közben arra gondolok, hogy jó jövő kell mert ha esetleg egy olyan nővel fogok élni (nem feltétlenül vele, nem az a lényeg hanem hogy egy emberrel akit ennyire szeretek) akkor mindent meg akarok neki adni és ahoz pénz is kell. Összefoglalva én tényleg úgy érzem hogy bármennyire fiatal és gyerekes vagyok tényleg nagyln szeretem és életkedvet ad nekem de tudom, hogy egy könnyelmű csaj aki könnyen adja magát és ez iszonyatosan fáj és az eszem azt mondja hogy váljak meg tőle mert nagyon rossz ez az érzés a lelkemben, hogy egy embert ennyire szeretek és mégsem teljesen az enyém.
2017. nov. 9. 20:27
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
De megis mi van abban, ha konnyen adja magat? Bizz mar benne, ha o is szeret teged akkor nem fogja oda adni magat masnak.
2017. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
9-es valaszolo vagyok, veled egykoru, megis mennyire latszik, hogy sokkal erettebb vagyok, mint te. :) en is tinedzser vagyok, megis tudok normalisan gondolkodni.
2017. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%

Tessék, meg is van a válasz, nem tudod elképzelni vele a jövődet sem, szóval ez nem szerelem, mert idézem: „(nem feltétlenül vele, nem az a lényeg hanem hogy egy emberrel akit ennyire szeretek)“


Ha még könnyen is adja magát, bízz már benne könyörgöm! A szerelem arra épül, hogy elfogadjátok egymást, bíztok egymásban, és tisztelitek egymást! Majd ha idősebb leszel, majdcsak megérted.


6 évvel vagyok idősebb nálad, vagyis 21 éves nő vagyok. Nem lehet parancsolni a hormonoknak? 18 és fél évesen vesztettem el, úgy, hogy 2 éve együtt voltam a párommal (megjegyzem még most is együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást, talán még jobban is mint az elején), és tudott rám várni, igaz az aktus előtt, csak pettingeltünk 1 évig, de hidd el, sokkal jobb volt, hogy tudtam várni, mert nagyon jó lesz visszaemlékezni rá, mert egy nagyon jó élmény volt nekem az első alkalmam.


Szóval nekem ne mondd azt, hogy nem lehet visszafogni a hormonokat, én is nagyon leszerettem volna feküdni vele, de vártam, és ebből legalább az is kiderült, hogy képes várni rám, és hűséges. Adok nektek maximum fél évet, valami pitiáner szäron úgyis összefogtok veszni, aztán véget ér a nagy "szerelem".


A #8-as voltam.

2017. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Zizegsz mint egy hörcsög,.:D
2017. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hmmm... Elgondolkodtam azon, hogy miközben én egy 10. es fiú vagyok az ország egyik legerősebb gimnáziumában és matekból, fizikából csak ötösöm van addig ti kik vagytok? Nem azért, de én beismerem, hogy egy kanos kis hülye tini vagyok aki azzal érv, hogy 5 ös matekból meg fizikából(ezt azért mondtam, hogy értsétek hogy lesz jövőm) ti mit értetek el az életben, hogy felettem okoskodjatok? Csütörtök este fél 9 kor itt oltogattok egy szerencsétlen szerelmi bánatban szenvedő fiút aki beismeri magáról, hogy kretén és tényleg tapasztalatlan és gyerekes. Mit dolgozhattok? Xddd a lényeg, hogy ha lenne életetek akkor nem a gyakori kérdéseken lógnátok szidva egy fiút aki teljesen tisztába van azzal, hoyg miylen hülye xd

Én azthittem hogy ha kiteszek egy kérdést ami inkább történet lett akkor esetleg talasztaltabb emberek el tudják mondani, hogy mit érzek valójában, mit kéne tennem, hogy kéne beszélnem a lányról akit szeretek nem pedig oltogatják hogy "há dik ez a kis taknyos mekkora kretén, hogy ilyeneket mondd a barátnőjére". Mondjuk rájöhettem volna, hogy aki gyakori kérdéseken válaszolgat az nem lehet nálam okosabb és tapasztaltabb xdd max egy kocka utcaseprő aki napi 13x kiveri😂 (tényleg neharagudjatok, hogy hosszan írok baromságokat de olyan fáradt vagyok, hogy abban sem vagyok biztos hogy élek... És azoktól akik normálisak bocsi... Nem rátok vonatkozik)

2017. nov. 9. 20:42
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen... Zizegek mint egy hörcsög... Tényleg bocsi...

#12 nagyon köszi igazából azt vártam, hoyg valaki megnyugtat mint te... Sose gondoltam, hogy megcsalna egyszerűen csak isszonytosan fáj a lelkemnek, hogy szeretem de mégis "könnyelmű" ilyen téren

#13 igen telejsen igazad van, érettebb vagy meg minden csak ne kommentelj többet xdd

#14 aranyos vagy... Tényleg... Köszi, hogy szakitottál időt arra, hogy leírd ezt. Én sajnos nem vagyok erre képes... Nagyon kíváncsi vagyok és imádok szexelni barátnőmmel, sose bántam meg, hogy lefeküdtünk. El tudom vele képzelni a jövőm és nagyon is szeretném, hogy a része legyen de mindenki ezt gondolja a párjával 15 évesen, hogy együtt fognak élni. Te kitarzottál egy mellett és ezt nagyon tisztelem és becsülöm benned de ha most úgy is érzem, hogy ő az igazi lehet, hogy fél év múlva összeveszünk valami piti dolgon ahogy te mondtad... Nem jelenthetem ki, hogy vele fogom leélni az életem mert 4 hónap után még nem ismerem teljesen és attól még hogy most úgy érzem hogy minden tökéletes tudom hogy az együtt maradásunkra nagyon kicsi az esély

2017. nov. 9. 20:54
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Most jöttem haza munkából, a metrón olvasgattam. Teljesen mindegy ki hányas matekból, meg fizikából... hidd el, nem ettől lesz munkád. Én pl gimiben kettes voltam, aztán elvégeztem egy mérnöki egyetemet mégis... semmi köze nem volt kb a gimis szinthez, ami egy vicc. Most fejlesztőmérnök vagyok, és neurobiológia PhD-t csinálok az orvosin.


Viszont arra emlékszem, hogy 15 évesen is tudtam úgy, kerek összetett mondatokban fogalmazni, hogy megértsék a problémámat :D Nem oltani akartalak, csak úgy zizegsz, vibrálsz, mint egy ideges kísérleti egér :D

Fogalmazz higgadtan és érthetően, ez egy jótanács.


A kérdésre meg az a válasz, (6 barátnő után, van némi rálátásom), hogy teljesen mindegy mi van most, mert ez egy tiniszerelem. Ez egy szárnypróbálgatás, felnőtté válási folyamat. Teljesen felesleges komolyan venni. Nem is értem mit vársz ettől. Ez a hibák és a hülyeségek, a lázadás kora. A szüzességét már nem tudja visszacsinálni, elcseszte. Ha normális, és bírod akkor próbálgassátok a szárnyaitokat, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Ilyenből nekem volt vagy tíz, 18 alatt és még szex sem volt egyikkel sem. Ez csak játék, ember. Lazulj már le :D

2017. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én most jöttem haza (most, vagy 2-3 órája na mindegy:D) németről, és gépész mérnöknek tanulok, hidd el, nem csak szakmunkások járnak ide, vannak tanult (tanuló) emberek is.

A mostani jegyeid mitsem számítanak, szerinted az egytemen/főiskolán megtaultok majd 1-től 10-ig számolni? Vagy mi? Az teljesen más lesz elhiheted.

2017. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*gépészmérnöknek (bocsánat, csak már nagyon fáradt vagyok)
2017. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!