Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, mikor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mikor nem merek szólni, ha fáj?

Figyelt kérdés

Nem akarom elvenni a kedvét vagy az önbizalmát.

Mindig mondja, hogy szóljak ha nem jó, de nincs hozzá bátorságom. Félek, hogy utána már kevésbé lesz lelkes...


2017. nov. 8. 09:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi kérdező, de ha nem szólsz a párodnak arról, hogy mik az igényeid (mondjuk több előjáték, hangsúlyosabb ráhangolódást stb...), akkor hiába várod a csodát.
2017. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"nincs rá elég idő. Se felizgulni, se ellazulni nem tudok."

Ezt mondd el neki. Szeretnéd ha addig csókolgatna, simogatna nyalna, míg ellazulsz, rendesen benedvesedsz, s csak ez után lépnétek tovább. (ez lenne az alap egybktnt, de ha magától nem teszi, akkor mondani kell..)

2017. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nincs idő?Olyan nincs, a megfelelő, mindkét fél számára kielégítő szexre KELL lennie időnek.

Igenis mond meg neki, hogy mire vágysz, mi esne jól, hogy szeretnéd.Basszus, ha dugni felnőttek vagytok, akkor a kommunikációhoz miért nem?

Én minden partneremnek elmondtam a vágyaimat, mind 15 évvel ezelőtt, mind a mai napig.És láss csodát, soha nem lettem dobva, vagy nem lett rosszabb a szex, csak jobb.

Élettársammal is megbeszéljük kezdettől fogva, hogy neki, illetve nekem mire van igényünk, talán ennek is köszönhető, hogy több mint két éve nehéz ülnöm. :)))

Gondolom érted.

De mi a baj, miért nem tudsz felizgulni?Ha itt nem akarod leírni, ok.De neki mond el.

Persze mindenki más, nekem pl. elég ha csak a mellemhez ér, már kész vagyok.De ehhez kell az, hogy mindent meg tudjunk beszélni.

2017. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Merjél!


Beszéld meg vele, annál rosszabbat nem tehetsz, mintha nem mondod el, ha valami bajod van és ezt nem csak erre a helyzetre értem. 23/f

2017. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a kommenteket, csak a kerdest. Ezzel vele is es magaddal is kiszursz. O abban a hitben van, h jol csinalja, igy aztan nem tud fejlodni sem, pedig szeretne. Magaddal pedig azert szursz ki, mert megfosztod magad az elvezettol. Ez egy jatszma, semmi ertelme.

Es egy kapcsolat, ahol az egyik fel felelembol elviseli a fajdalmat, nem jo. Finoman szolva.

2017. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincs idő az előjátékra?


Nem guminő vagy, miért fogadod el, hogy így legyen?

2017. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindig fáj/fájt?Igaz semmi konkrétat nem írsz, így nehéz pontosabb választ adni, mint amiket eddig leírtunk, de biztos, hogy az előjátéknak kellene jóval hosszabb ideig tartania, tovább izgasson orálisan, kézzel, de fordítva is, hisz ha te is kényezted őt, azzal magad is spanolod, de ha esetleg te kizárólag tőle vársz csodát, ráadásul,kommunikáció nélkül, akkor az esélyed nulla a változásra.

Mással is fájt?

2017. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
"Mit csináljak, mikor nem merek szólni ....." No majd én megmondom neki! Név, telszám? Jol!!! megmondom neki. Ha cimet is adsz meg nevet akkor meg is pofozom. (IGY JO LESZ???? Ezt várod el?) Ami ezen kivül van azt neked kell megoldani!
2017. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy #18-nak igaza van, hisz már leírtuk mit kéne tenned, én írtam a hosszabb előjátékot, kérdeztem mindig fáj-e, miért nincs időtök stb., de mivel egyetlen kommentet nem tudsz bepötyögni a konkrét problémáról, így még csak lényegretörőbb tanácsot se tudunk adni.
2017. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nincs rá idő, ellazulni sem tudsz. Neked fáj,magyarán nem élvezed,de szexelsz vele hogy ne csaljon meg ? Bocsi de te sem vagy komplett. Hány éves vagy hogy ilyen hülyeségben benne vagy?
2017. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!