Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? Miért nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért nem merek hozzá szólni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Már volt egy pár kapcsolatom, és akkor minden simán ment. Mármint úgy értem hogy nyitott voltam stb...

Most tetszik egy srác, de nem merek hozzászólni. Félek hogy én nem jövök be neki, és kiröhögne vagy ilyesmi.

De nem értem meg magam, hiszen eddig mindig tudtam beszélgetést kezdeményezni, most meg úgy viselkedek mint egy 12 éves amikor meglátom...


2017. júl. 13. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az eddigi kapcsolataid nem voltak olyan komolyak és most igazán szerelmes vagy azért nem mersz hozzászólni.
2017. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!