Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy ne utasíts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne utasítson el mindig?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyok együtt barátnőmmel, de az utóbb fél-1 évben 10-ből 8 alkalommal elutasítja a szexet. Legutóbb kb. 3 hete csinálhattunk, azt sem tudom, mikor ért úgy hozzám. Én persze ettől teljesen frusztrált vagyok, minden bajom van, erre nem vagyok büszke, mert nem egy férfi tulajdonság, de nem tudok mit csinálni, nekem kell a szex, különben meghibbanok. Főleg, ha hetekig kínoznak.

Az se érdekli, hogy annyira merev a farkam, hogy szétdurran, nem csinálna semmit, tényleg nem értem, hogy ez mire jó, de meg fogok lassan bolondulni.

Már legalább féléve kattogok, hogy szakítanom kellene, de mindig várom, hogy hátha változik a helyzet, de egyre csak rosszabb lesz.

Ti mit gondoltok, mi ez? Jártatok már hasonló cipőben?

27F


2017. nov. 5. 16:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Akármikor akármit kérdezek, a válasz: semmi/nem tudom


Így nagyon nehéz.

2017. nov. 5. 17:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Tarts szeretőt mellette.
2017. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy jótanács egy gyakoris csajtól:

Ha a válasza mindenre semmi vagy nem tudom, húzd ki magad, legyél férfi, és hagyd el őt a fenébe.

Ebből már nem lesz semmi.

Valószínűleg talált valakit, csak nincs benne annyi gerinc, hogy szakítson veled. Megvárja, míg Te szakítasz vele, és akkor majd eljátssza az áldozatot.

De ne törődj vele, ez így nem kapcsolat.

Nincs min gondolkodni.

2017. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy nem tudja, hogy neked szükséged van a szexre, csak simán nem érdekli. Az is lehet, hogy totál ki van hűlve a kapcsolatotok és nincs szenvedély, amitől neki is kedve lenne. Ezért kell leülni és megbeszélni, hogy tulajdonképpen mondja már meg, hogy mi baja van, ugyanis te már nem bírod, szükséged van a szexre. Ha az kell, akkor legyetek együtt többet kettesben, élesszétek fel újra a szenvedélyt, és akkor megint lesz szex.

Ha nem hajlandó még megbeszélni sem, akkor pedig külön kell menni és keresni egy olyat, akivel kölcsönösen vágytok egymásra.

2017. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudod kielégiteni. Tapasztalt nö vagyok, ugy mondom ezt neked. Ha lenne (lett volna) mindig orgazmusa, akkor vágyna rá... hidd el!
2017. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ugyanezt akartam írni, mint az utolsó. le lehet pontozni, de a jó szexet egy nő sem utasítja el. Valószínüleg hosszabb ideje tart már, hogy nem elégült ki szex közben, ezért ő már nem is kívánja veled egyáltalán. beválhat, ha következő alkalommal, mikor szexeltek, rá helyezed a hangsúlyt és nem magaddal foglalkozol, és figyelsz rá, hogy neki lehetőleg előtted legyen orgazmusa. pár ilyen alkalom után gyakrabban fogja kívánni az együttlétet.
2017. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Leilus29 ***** válasza:
Nekem neha a parom ilyen hazajon edzesekrol most nincs kedvem faradt vagyok tegnap kaptal....De most kb 1 hete nem talalkoztunk meg ugye meg is volt ma kb 4x volt szoval ez ilyen karpotlas....Lehet vagy megcsalhat vagy csak siman nem akarja
2017. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs ebből semmi.Lelépni!
2017. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!