Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy ne utasíts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne utasítson el mindig?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyok együtt barátnőmmel, de az utóbb fél-1 évben 10-ből 8 alkalommal elutasítja a szexet. Legutóbb kb. 3 hete csinálhattunk, azt sem tudom, mikor ért úgy hozzám. Én persze ettől teljesen frusztrált vagyok, minden bajom van, erre nem vagyok büszke, mert nem egy férfi tulajdonság, de nem tudok mit csinálni, nekem kell a szex, különben meghibbanok. Főleg, ha hetekig kínoznak.

Az se érdekli, hogy annyira merev a farkam, hogy szétdurran, nem csinálna semmit, tényleg nem értem, hogy ez mire jó, de meg fogok lassan bolondulni.

Már legalább féléve kattogok, hogy szakítanom kellene, de mindig várom, hogy hátha változik a helyzet, de egyre csak rosszabb lesz.

Ti mit gondoltok, mi ez? Jártatok már hasonló cipőben?

27F


2017. nov. 5. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Meg kéne beszélni vele a dolgot, talán, esetleg.... bár ez lehet, hogy túl egyszerű megoldást eredményezne.
2017. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ezen mi beszélnivaló van?
2017. nov. 5. 16:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy ő esetleg nem tudja, hogy nem jó így neked? Ezért kell néha a szádat beszédre is használni.
2017. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
szerintem mással dugatja magát
2017. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miért ne tudná? Ne mondja már nekem senki, hogy van olyan nő, aki azt hiszi, hogy a férfiak simán bírják hetekig szex nélkül. Meg csak viccből van merevedésünk...
2017. nov. 5. 16:58
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ez kihult. Voltam ebben a cipoben. Szo szerint eveim mentek ra. Lepj tovabb.
2017. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nem fog működni. Ha a barátomnak csak ennyire lenne igénye nem lenne hosszútávú a kapcsolatunk.
2017. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es: milyen csak ennyire?

Ha egy sima alapvető szexet se akar, akkor miről beszélünk?

2017. nov. 5. 17:11
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
A kapcsolati problemakat meg kell beszelni. En meg azt nem hiszem el, hogy van olyan emver, akinek ez nem egyertelmu.
2017. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami akkor nem oké a párkapcsolatoddal. Kérdezd meg, hogy mi a problémája, és beszéljétek meg.
2017. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!