Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy lány hogyan utasítso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy lány hogyan utasítson vissza, ha nektek semmi se jó?

Figyelt kérdés

Az nyilvánvalóan probléma, ha azt mondja, ismerkedés előtt még, amikor megszólítod, hogy ne haragudj, nem tetszel.

Azt többnyire kamunak gondoljátok, ha azt mondja, bocs, barátom van.

Az előbb rákérdezett valaki, azt is sértően kamunak gondoljátok, ha azt mondja, most nem akar komoly kapcsolatot.


Ezzel a legtöbb finom visszautasítási formát kilőttétek. Akkor mégis, mit vártok, ha nem tetszik egy pasi, de megkörnyékez, akkor hogyan utasítsuk vissza, hogy abból ne legyen sértődés? Mert ugye, sokan panaszkodtok, hogy milyen undok módon utasít vissza. Most nem azért, de amíg igyekszik a lelkivilágotokat nem megsérteni, nem tök mindegy, hogyan mondja azt, hogy "nem"? Mert ezek szerint még ezzel is problémátok van. De akkor mondjátok, írjátok le nekem párbeszédes formában, vagy valahogy érthetően, mit mondjon a lány, ha nem akar veled meginni egy italt? Nem akar randizni menni?


Előre is köszönöm.


2015. febr. 13. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

én konkrétan megmondtam azoknak akik közeledtek felém, hogy nekem jó egyedül nem akarok kapcsolatot amikor nem akartam és soha nem volt sértődés...igaz azok lányok voltak...


igazából a kifejezés mód ami fontos...hogy ne bunkó legyen hanem normális korrekt...vagy legalábbis annyira mint aki kezdeményezett :)

2015. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- Szia (tetszel), megiszol velem egy italt/táncolunk/kijössz velem teraszra beszélhetni?

- Köszi, de nem akarok ismerkedni Veled.

- Na csak egy ital/tánc/pár percre?

- Bocsi, de nem tetszel.

2015. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én általában finom hangon, óvatosan, még gyengédebben is, mint ahogy itt leírtátok mondom azt, hogy nem, és aztán megkapom, hogy "büdös k.", meg ribiznek, meg ilyenek. Ez nyilván őket minősíti, nem az, de ha nem tudja elfogadni az elutasítást, akkor minek jön oda? Ez is benne van a pakliban. Főleg, mikor mondom, hogy van barátom (mert tényleg van), akkor jönnek a "ugyan, az nem számít..." meg társai dumával.
2015. febr. 13. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Valójában teljesen mindegy milyen szavakkal mondod ezt, mármint nem úgy értem h "húzz a p**icsába meg hasonlók hanem normál módon.

De a lényeg, hogy a végeredmény így is úgy is ugyanaz, ami nem más mint a "NEM!" és az emberek csak ezt értik meg belőle.

Valójában nem is lehet mást :)

2015. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek a férfiak védekezésképpen támadnak vissza.

Érted, ő megalázva érzi magát azért, mert te - normális hangnemben, ez fontos - megmondtad neki, hogy nem kérsz belőle. Nem tudja kezelni az ilyen helyzetet.

Hidd el sokan viszont tudják, nekem semmi bajom nincs a "ne haragudj, nem tetszel" válasszal sem. Megköszönöm, hogy őszinte volt és továbbállok.

2015. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na ezért jó pasinak lenni :D sajnos tényleg nagyon nehéz helyzet, ez sajnos biológia
2015. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de nem vagy az esetem." És ezt kedvesen előadva, nem úgy, ahogy a tipikus magyar nő szokta, hogy lehet ez jön ki a száján, de a szeméből az süt, hogy "húzzá már az .nyádba te lúzer."

Persze ehhez minimális empátia is kellene, ami a magyar nők 95 százalékából teljesen hiányzik, csak a nagy ego van, meg a flegmaság, aztán csodálkoznak, hogy lerib.nco.zzák őket.

2015. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!