Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért okoz nehézséget egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz nehézséget egy férfinek, hogy saját magának felhúzza az óvszert?

Figyelt kérdés
Többször is kellett már segítenem, mert nem tudja önállóan felhúzni magának, bénázik vele.
2017. nov. 1. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
En nekem azert mert lelankadok kozben illetve nagyon vastag es szorit igy nem is hasznalok kotont. Volt baratnom fogamzasgatlot szedett.
2017. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerűen demotivál, elmegy a kedvem a szextől. Hálás vagyok a barátnőmnek, hogy gyógyszert szed.
2017. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert izgatóbb, ha egy nő húzza fel, mint ő magának. 😊
2017. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem alap hogy szpás után én húzom fel rá
2017. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozva az előző hozzászólókhoz! Egyértelműen azért, mert izgatóbb ha a lány teszi fel es babrál vele mint magamnak! Másodsorban meg alapból demotivaló is tud lebni a gumi....
2017. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzászoktam hogy a partner helyezi fel. Komolyan de életemben szex előtt ha 2x magamnak húztam fel. Biztos bénáznék én is
2017. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!