Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viselnétek ilyent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselnétek ilyent?

Figyelt kérdés

Felvennétek ilyen játékot?

[link]


Mit szólnátok, ha a barátnőtök megkérne, hogy otthon, a lakásban napközben hordjátok ezt, csak egy póló, cipő, zokni stb., de alul alsógatya helyett csak ez lenne rajtatok? Szeretem nézegetni a férfiak herezacskóját, így gondoltam egy ilyen milyen szép lenne. Mindig, amikor arra jön a barátom, csodálhatnám, ahogy a lábai között himbálóznak a golyók, néha meg is simogatnám neki. Mondjuk nyáron neki is kellemes lenne, jól szellőznének a golyszik. Mit gondoltok? Nem túl perverz?



2017. okt. 28. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Napközben? Attól függ hol?
2017. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Otthon, de nem csak az ágyban, hanem mászkálna előttem pl. konyhában, tévézés közben stb..
2017. okt. 28. 14:23
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja úgy persze:)
2017. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Neked ilyen péniszlevágó fétised van, hogy azt el kell dugni? Vagy a herék legyenek kint mint célpont?
2017. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14.ma 14.52 szerintem szimplan szereti a hereket, az en baratnom is ilyen, nem Kell rogton beteg dolgokra gondolni.
2017. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen, jól írja a kedves utolsó, nagyon szeretem a férfiak herezacskóját simogatni, puszilgatni, vagy csak úgy nézegetni, eszemben sincs bántani a tojásokat.


Nem kell rosszra gondolni, csupán a látvány miatt tetszene, ne kelljen már egy nadrág mélyére elrejteni őket, ha kint is lehetnek szem (esetleg száj hmmm) előtt, nem?

2017. okt. 28. 16:36
 17/22 anonim ***** válasza:
Én felvenném :),de a páromra is ráadnák egy szexi combfixet!
2017. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Alsógatya nélkül, max 1 hosszú póló. És szellőzik, amúgy is sokat van ruhába a testünk...
2017. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Néztem róla pár képet, elég izgató
2017. okt. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy meztelenül is látni a tojásokat, de olyankor belóg a kolbász. Ez pont arra jó, hogy csak a zacskó legyen szem előtt, "ne zavarjon be más". :o)
2017. okt. 29. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!