Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mond ilyent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyent?

Figyelt kérdés

Este beszélgettünk és azt találtam mondani, hogy ha akarom, akkor hajléktalan alszik nálam, ha akarom, akkor a szomszéd vagy akárki (persze nem vita volt, hanem meséltem mit mondtam valakinek). Erre ő azt mondta, hogyha befekszik valaki az ágyamba, akkor neki ott nincs helye többé. Meghogy félreáll akkor, bár az nem lesz túl jó érzés.

Egy szexpartnert miért érdekel igaziból, hogy ki alszik nálam, ha ő nincs itt?


2017. aug. 19. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd. Engem hidegen hagy kit visz haza az akivel csak szexelni járok össze. 27/F
2017. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kérdeztem... :)
2017. aug. 19. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ezzel megsértetted az önbecsülését, konkrétan egy nemi szervként kezeled őt..
2017. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval a szituáció:


Állunk kinn az erkélyen, beszélgetünk, elmeseltem neki, hogy a nagyobb gyerek tudja, hogy jön, erre pedig kiakadt, hogy nem akarja hogy jöjjön... és mivel már vagy egy órája hisztizett, azt mondtam neki, hogy ha akarom, a szomszédot hívom át, vagy egy hajléktalanty hogy tudjon hol aludni vagy bárkit. persze sose hívok random embereket haza, csak nagyon mérges lettem, mert aamúgy kedveli, csak azért veri ki a hisztit, ha nem egyedül alszok. ismerik egymást, mivel szoktunk együtt csinálni dolgokat, szokott segíteni nekünk...

2017. aug. 19. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
mi
2017. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!