Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha párotok megkérne, hogy többet ne szopjátok, mert egyszerűen nem megy nektek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul esne, többet bisztosan nem csinálnék ilyet se neki se másnak.

Szerncsére ez a veszély nálunk nem áll fenn :)))

2017. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Első pasid ? Más is mondta már ? Van akinek ez nem megy. Tanulható dolog. De látom valaki már ide is beleszőtte a szerelmet? Mert ugye a szopâs nem megy szerelem nèlkül ?
2017. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul esne és tuti, hogy megsértődnék vagy kiakadnék rajta... Ha ő nem szereti vagy nem kívánja és ezért azt mondja, hogy inkább ne, akkor az úgy tök oké, rendben van. De az milyen duma már, hogy "béna vagy, inkább hagyd abba"???? Szerintem ez nagyon sértő. Ez eleve nem úgy működik, hogy valaki megszületik és már akkor eldől, hogy tud szopni vagy nem tud....Biztosan van olyan, aki eleve ügyesebb, úgymond "tehetséges", de ezt meg lehet tanulni, lehet gyakorolni. Valamint minden pasi más, biztos mindenkinek más esik jól. Ugyanakkor ahhoz, hogy a lány megtanulja, ahhoz meg az kell, hogy az illető elmondja, hogy neki mi esik jól, mit szeret, mit nem szeret stb., és akkor a lánynak is van valami fogalma arról, hogy mégis mit kellene csinálnia, de ha valaki csak hagyja, hogy kielégítsék és nem képes kinytni a száját, hogy "figyelj csak, inkább így csináld stb." és utána még panaszkodik, azzal én bocs, de nem tudnék mit kezdeni... Nem értem, hogy ezt miért nem lehet megbeszélni.
2017. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Orulnek neki. Onszantambol amugy se tettem eddig meg. Legalabb tobbet nem is kene.
2017. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!