Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnátok, ha párotok megkérne, hogy többet ne szopjátok, mert egyszerűen nem megy nektek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Összezárnám a fogaim és elkezdeném rázni a fejem.
2017. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
😂😂😂😂😂
2017. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt egy ilyen csajom, baromi béna volt. Nem tartott sokáig a kapcsolat...
2017. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Esélytelen, mert nagyon jó vagyok benne. Amúgy, ha a párom nem akarná, hogy orálisan kielégítsem, szakítanék vele.
2017. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hát, rosszul esne, mert nyilván azért szopnám, hogy neki örömet okozzak, ez nem a nőkről szól...bár van, amelyik csaj/nő azt mondja, ő élvezi, de én elsősorban ezt nem a saját élvezetemért csinálnám. viszont nyilván mindent beleadnék, mert ha neki ezzel nagy örömet okoznék, az nyilván nekem is jó lenne. persze, van olyan, akinek ez nem megy... de rosszul esne, ha ezt a képembe vágná. nem tudom, mit szólnék hozzá, egy kicsit először valószínűleg megsértődnék, aztán megbékülnék. amikor először vertem ki egy csávónak, ő is megszólt érte, hogy "nézzek utána a neten, hogy kell jól kézimunkázni" xddd na mondom az úgy köszi... de azóta szerencsére volt lehetőségem gyakorolni, és most már imádják, ahogy csinálom :D

19/L

2017. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan kicsit megtörnék. Nem lenne többet szexuális életünk mert ez bennem fájdalmas nyomot hagyna,majd az elhidegülés biztosan szakításhoz vezetne. Itt nem az a "baj",hogy szól arról,hogy mi nem megy hanem,hogy nem képes segíteni az adott lánynak,hogy változhasson.
2017. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy ez valakinek nem megy.

Ugyanis nem kell hozzá semmiféle különleges tehetség vagy képesség. Csak annyi kéne, hogy a faszid szépen elmondaná, hogy mit hogyan szeretne, és kész.

Ehelyett benyögi ezt, hogy többet ne.. :D Röhej :D

2017. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbántana vele. Inkább beszéljük meg, mit csinálok rosszul, hogy fejlődhessek.
2017. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
az biztos leharapnám a fszát. Ja és persze nem lenne a pasim.
2017. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem aki kicsit is szereti a másikat, és érzékeny a másik dolgaira, meg arra, hogy neki is jó legyen, az tud fejlődni. Ha a párom nem akarna segíteni instrukciókkal, és végérvényesen eldöntené, hogy én ebben béna vagyok és kész, az elég rosszul esne. Vagy arra gondolnék még, hogy nem tudunk egymásra hangolódni a szexben, nem illünk össze.
2017. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!