Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hízás és a hájak utáni vonzódá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízás és a hájak utáni vonzódásom hogyan kezeljem egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fura dolog, de a kérdések alapján nem vagyok egyedül azzal, hogy szexuálisan felizgat a nők hájassága és hízása.


Ez a dolog nem kizárólagos: tud tetszeni egy átlagos vagy picit teltebb alkat is. A párom is volt ilyen, és akkor is szépnek láttam! De iszonyatos többletvágyat okoz, ha egy nő teste arányosan, formásan hájas!


Jó ideje stabil párkapcsolatban élek. A párom súlya eléggé ingadozott azóta, volt kicsit teltebb, de kifejezetten kövér is. Most is eléggé duci. És nagy bajban vagyok azzal, hogy hogyan kommunikálja ezt jól felé.


A mostani súlyával egészségileg talán picit fogynia is kellene, és ha szeretne, akkor támogatni akarom benne. De közben még arra vágyom, hogy hízzon... A legjobb egy olyan középút lenne, ami még egészséges, jól érzi magát, de minél ducibb.


Van aki hasonló helyzetet jól tud kezelni? Aki tudja másikat szeretni (a nő javát nézve) és közben a vágyait is kellően kezelni?


Nőként milyen lenne tudni, hogy a pasitoknak ilyen vágyai vannak?


30/F



2017. okt. 27. 09:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki mesélne hasonlóról vagy segítene, írhat magánban is bátran...
2017. okt. 27. 09:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Fú, jó kérdés. Én gyerekként felszedtem picit magamra, azóta mániákusan ügyelek a súlyomra. Most vagyok 165cm, 52 kg. (Nem vagyok kórosan sovány, pont az egészséges kategória szélén vagyok) De ha a párom arra kérne, hogy hízzak, mert attól szexibbnek érezne, vagy jobban vonzódna irántam, attól kiakadnék. Viszont, ha csak elmondaná, hogy a ducibb nők iránt nagyobb a szexuális vonzalma, az már más. Mindkettőnél nekem az jönne le, hogy hozzám már nem vonzódik úgy, vagy annyira. Nyilván rosszul esne az egész.

De ez sztem személyenként változik. Párom pl felszedett mostanság, nekem ez nem tetszik, zavar szex közben a hasa. Mégse mondom h jaj foggyál már le.

Foggalmam sincs, hogy mi lenne a legjobb nektek, ebben sajnos nem tudok segíteni, viszont remélem az segített amit leírtam. :) 20/L

2017. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én az agár szerű nőkért vagyok oda és kisebb fokú úszógumi is taszít. De megértem aki másban találja meg a fétishét. Szerintem ez érdekes lehet számodra:

[link]

2017. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, szivesen beszélgetek
2017. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!