Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik a nők a körülme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők a körülmetélt péniszt?

Figyelt kérdés
A barátnőm arra akar rávenni, hogy én is csináltassam meg, mert bőrösen nem az igazi. Nekem nincs vele bajom, viszont Ő nem szereti, mert így nem tartja esztétikusnak.
2017. okt. 23. 12:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha az én barátnőm ilyenre akarna rávenni, finoman közölném vele, hogy nyugodtan keressen magának egy körülmetélt srácot, ha neki az az "igazi".

Itt nem is az a fő kérdés, hogy előnyös vagy hátrányos-e, illetve mennyivel a metélt pénisz, hanem az, hogy nem fogad el önmagadnak (fizikai értelemben), és az akaratod ellenére szeretne formálni, mégpedig egy visszafordíthatatlan beavatkozás által.

Akkor már inkább keresnék egy olyan barátnőt, aki nem akar átszabatni. Már csak azért is, mert ha mondjuk csak az ő kedvéért, határozott akaratom ellenére belemegyek egy maradandó beavatkozásba, aztán neadjisten valamikor vége lesz a kapcsolatnak, ott leszek nő nélkül, egy számomra nem esztétikus hímtaggal (tehát eddig nettó negatív a mérleg), és ki tudja, hogy a következő kiszemeltemnek egyáltalán mennyire jönne be a metélt pénisz? Nyilván egy kapcsolat többől áll, mint hogy na, most hogy néz ki a pélód, de azért hölgy ismerőseim véleményéből kiindulva (ami tudom, nem reprezentatív minta) a többségnek inkább a metéletlen hímtag tetszik jobban.

Meg egyáltalán, egy kapcsolat nem arról szól, hogy az egyik fél átszabatja a másikat, hogy jobban tetsszen. Ez kb. hasonló lenne, mint ha a pasi unszolná a csajt, hogy plasztikáztassa már meg a p*nciját, mert szerinte az övé nem az igazi. Á, nem, kicsit sem megalázó vélemény.

2017. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Lilikécske ***** válasza:
80%

Kinek melyik jön be. Nem ettől lesz valaki több vagy kevesebb, de nekem azért az ép pénisz bizalomgerjesztőbb.

[link]

2017. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyetemleges dolog,Nők is és Férfiak is,szeretik ezt is -azt is!

Ott a pró - kontra.Nekem pl;mind a kettőben van szép és vonzó!Ha valaki a metéltet szereti,annak is oka van.És ha valaki az épet,annak is!

Ha magad miatt akarod,akkor okés,de csak miatta ne csináltasd meg,mert bánni fogod!

Mond el neki szépen,hogy te ezt nem akarod!Ha szeret,megérti.

De ettől függetlenül nem kell a másikat/másikét fikázni.

2017. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked a kis lábú nők tetszenének és arra kérnéd hogy vágja le a lábujjait megtenné érted? Ha igen a válasz akkor csonkíttasd meg magad, mert akárhogyan nézzük ez egy csonkítás.
2017. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
ne csináltasd meg! csak azért, mert éppen az aktuális azt kéri! nem igazán változna a szex, max macerásabb lenne a síkosítóval.
2017. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha a következő mega garbós nyakút szereti? Akkor mit csinálsz? Visszavarratod?
2017. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
98%

Párom is körülmetélt fitymaszűkülete volt. Sokkal érzékenyebb mint előtte és baromi jó a szex.

De sose kértem volna tőle hogy műtesse meg magát

Kérzező Mondd a csajodnak hogy Te meg szeretnéd hogy nagyobb melle legyen csináltassa meg mert neked úgy tetszene

Kiváncsi lennék hogy állna a szája.

23 N

2017. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
97%
Az itt válaszolók miért hiszik, hogy csak a zsidók vannak metélve? Vannak rendes magyar emberek is, akiknek egészségügyi okok miatt van metélve (mint nekem). Nem hiszem, hogy én (vagy sorstársaim) ettől kevesebbek lennének, mint a "bőrös" társaink...
2017. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
Én megcsináltatnám ha erre kérne a barátnőm.
2017. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem körülmetéltként egyáltalán nem érzéketlenebb és eléggé intenzív is a szex. Tudom sokáig bírni és kontrollálni, de ez nem egyenlő érzéketlenséggel. Fitymaszűkülettel csak bátorítani tudnék, de így viszont én is vonakodnék tőle. Ha nincs vele probléma, akkor felesleges tortúra vagy akár gondot is okozhat. Mert ha nincs eredendő gond, akkor úgyszólván a szervezet és a lélek nincs rá felkészülve. Én nem hagynám magamat így erre befolyásolni.

Különben vallásosság helyett spiritualitással foglalkozok, de ugyanúgy megtisztulást és erősödő férfias energiákat szimbolizál. Tehát nem kéne zsidózni.

2018. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!