Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok szeretik a szájpecket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a szájpecket?

Figyelt kérdés
Mint szenvedő felek. Melyik fajtát?

2017. okt. 16. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy általában? Nem.
2017. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Mint szenvedő felek"

max a mazok szeretnek szenvedni :D de akkor élvezik, tehát mégsem szenvednek...22-es csapdája :D


van aki szereti, élvezi, van akinek semleges és van aki nem szereti

az aktuális partneredet kérdezd meg erről

2017. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Szeretem a pasijaimon használni és minden méretes dolgot be dugdosni a torkáig répa,uborka stb.

Utána nem szokták kérni hogy mélytorkosan szopjam le. Valahogy rájönnek hogy nem valami jó érzés ha a torkáig dugnak valamit.

23 N

2017. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
#3 te beteg állat vagy... de tetszik.. :P
2017. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én szeretem a lányok peckét.
2017. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Volt olyan barátnőm, aki saját maga javasolta, mert zavarta, hogy hangos szex közben. Hogy ne tudja kivenni, bilincs is járt hozzá. Halkabb nem igazán lett, viszont a bilincs miatt legalább nem tudott karmolni.
2017. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Karika és labda is van. A karikát szeretem jobban. A nyálfolyás megalázó és izgatja a barátomat, ha így lát, én meg szeretem. Nálunk is bilincs jár hozzá mindig. Sőt gyakran szembekötés is.
2017. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70%
Irigylem a barátodat!
2017. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!