Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik a nők a körülme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők a körülmetélt péniszt?

Figyelt kérdés
A barátnőm arra akar rávenni, hogy én is csináltassam meg, mert bőrösen nem az igazi. Nekem nincs vele bajom, viszont Ő nem szereti, mert így nem tartja esztétikusnak.
2017. okt. 23. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Hát akkor b*ssza meg.

Legyen a halál érzéketlen egy életre csak hogy egy nőnek szebb legyen.

2017. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Ne engedj neki. Sokkal jobban élvezed a szexet ha van fitymád. A fityma eltávolítása után a makkod folyamatosan elérzéstelenedik.
2017. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
miért szeretnénk, én nem szeretem :/
2017. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem szeretik, a barátnőd szereti. Valószínűleg korábban zsidó barátja volt és ahhoz van szokva. Neki lehet, hogy jobb lesz, de neked biztos, hogy rosszabb az életed hátralevő részére és ha szakítotok akkor különösen bánni fogod.
2017. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom ér e valamit a kommentem,de azért leírom:


Páromnak körül van metélve (kiskori orvosi gondok miatt) de ettől nem lett sem több,sem kevesebb ember a szememben. Azonban sosem venném rá,hogy olyat tegyen amit nem akar... Neki éppen így alakult,én meg pont így szerettem meg. Ha "bőrös" lenne akkoris pont így szeretném. Nincs ebben semmi abszolút.


Off: Az viszont nem igaz,hogy "elérzéstelenedik" neki,ez marhaság. Pontosan ugyanúgy élvezi az aktust,mint bárki. A tűrőképessége és határai,az orgazmusa sem másabb semmivel.


De mégegyszer leírom,hogy ilyenre ép eszű ember nem kér senkit!

2017. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó ez nem igaz! A körülmetéletek jelentős része érzéketlenebb odalent.

Én is, engem 25 évesen metéltek, szexeltem bőrrel és nélküle is! A barátodat kiskorában metélték, Ő nem tudhatja a különbséget.

2017. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
6-os,valóban nem tudhatja. Én csak annyit érzékelek,hogy jól érzi magát,nagyon élvezi,és az aktusaink átlag hosszúak (kicsit hosszabbak) és,hogy pár perc múlva mehet a folytatás. Nem tudhatom,hogy ez mennyivel másabb lenne,de én ezt úgy értékeltem,hogy nincs ezzel gond.
2017. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Hát számomra meg a szex szinte értelmetlenné vált. Mostmár amit érzek az szinte csak a néhány másodperces orgazmus a végén, amihez nehezebb eljutni és önmagában az nem ér sokat.

Igazából csak ösztönből és a partnerem élvezetéért szexelek. Mert azért üresen mégis nyugotabb vagyok. De egy elbaszott állapot ez.

2017. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
elvileg jobban néz ki. ha egészségügyi probléma nincs, akkor csak esztétika. max amiatt, hogy folyamatosan hozzáér a makkod a ruhádhoz, kevésbé lesz érzékeny ezáltal hosszabb meneteket bírsz majd.
2017. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

Ez a kérdés egy zsidó srác műve, kamu történettel? :D


Ha igen, akkor "Shalom!", ha nem akkor pedig csak annyit mondanék, hogy sosem mennék bele, akárki kérne erre, mivel pont egy olyan részt vágnának le, amire szükségem lehet még azután, hogy megcsalt.

2017. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!