Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha a fiú nagy mennyiségű spermával rendelkezik?

Figyelt kérdés
Mert nagyon megosztó véleményeket olvastam másutt, de kíváncsi vagyok, hogy itt hogy viszonyultok hozzá.
2017. okt. 23. 11:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt értem nagy mennyiség alatt, nem fér el a gumiban...
2017. okt. 23. 18:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen tudom elképzelni, de zavarna, félnék tőle. Még akkor is, ha tablettát szedek, annyit nagyon nehéz lehet kitakarítani...
2017. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem kötelező nekem odabent elmenni... :) Egy fórumon eléggé megosztotta a nőket ez, három csoport van: akik undorodnak tőle, akik számára semleges, valamint azon nők, akik megőrülnek, felizgulnak tőle (a legutóbbiban vannak a legkevesebben).
2017. okt. 23. 19:39
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen 20-30 ml szokott jönni, de ez függ az izgalmi állapottól, a folyadékbeviteltől és a két orgazmus között eltelt időtől. De alapesetben is megvan a 20 ml, nekem viszont ez átok a takarításnál, de amúgy meg kellemes érzés.
2017. okt. 23. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!