Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom rendkívül nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rendkívül nagy mérettel rendelkezik, és popóba is szeretné. De ennél bonyolultabb a helyzet?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatnak indult, majd egymásba szerettünk, viszont amikor ismerkedtünk, letisztáztuk, hogy mit szeretnénk egymástól. Lehet most ez furcsa, vagy nem ép nőies, viszont nekem is igényem volt, hogy férfias mérettel rendelkezzen, az előző kapcsolatomban ugyanis szerepet játszott, hogy az ex párom nagyon kis mérettel bírt.

Nagyszerű vele a szex, isteni érzés mikor érzem ahogy kitölt és ahogy feszít:) Tényleg jobb mint bárkivel bármikor volt, ráadás figyelmes is, de még mikor ismerkedtünk ő közölte, hogy fontos szempont számára az anál, persze nem rendszeresen, de havonta kéthavonta egyszer azért legyen. Igazából ezzel nem is volt problémám az eddigi kapcsolatokban, viszont az ő mérete tényleg hatalmas, és tartok tőle főleg mert vastag neki.

De úgy vagyok vele, hogy ő ezt nagyon akarja, ráadásul azáltal, hogy nekem punciba sokkal jobb érzés vele, a nagy mérete miatt, nem lenne etikus elvennem tőle a lehetőséget, hogy neki is jobb legyen azáltal, hogy popsiba csináljuk, viszont tényleg tartok a méretétől, de enne ellenére megígértem már, hogy csináljuk így is. Nem tudom mit tegyek, mert attól is félek, ha elutasítom akkor ő elhagy majd másért, és akkor mással a szex pedig nem lesz olyan jó mint vele:( Teljesen kétségbe vagyok esve ezáltal.. Rajtam kívül volt már más is ilyen helyzetben?



2017. okt. 19. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd hogy popsin dugjon...ennyi
2017. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Ostoba!
2017. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

1. Szeret, igaz?

2. Neked alapból nincs bajod az anállal.

--> Próbáljátok meg, és ha nem sül el jól, neked nagyon fáj, akkor ezt egy téged szerető emberrel MEG LEHET BESZÉLNI. Ha tényleg szeret, akkor fontosabb vagy neki, mint az anál, amivel fájdalmat okozna. Ha nem tudna lemondani miattad az análról, akkor ebből a kapcsolatból hosszú távon úgyse lenne semmi jó.

2017. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha kellő képen előkészíted a feneked akkor be tudja fogadni a nagyobb méretet is.

Nézelődj a neten különböző tágítók után, esetleg azon a napon amikor lenne az aktus dugj fel magadnak egy anál plugot, ez előjátéknak is jó, főleg ha a pasidnak elmondod, hogy benned már órák óta van egy.

Sok sikert, és persze élvezetet is!

2017. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as Hát nem is tudom.. igazából ha egy picit még fáj én azt is tudom élvezni, sőt talán izgatóbb is mint ha nem fáj :D

Nem arra gondolok, hogy bánt vagy ilyesmi, csak ha keményen csinálja és érzem, hogy ügyködött bennem. viszont popsiba azért más a helyzet, azt a korábbi barátaimnak sem engedtem, hogy durván csinálják, ott vigyázniuk kellett rám:)


4-es Jó, hát azért nem az a célom, hogy másnap meg összecsináljam magam :D Nem hiszem, hogy egészséges lenne órákon át a fenekembe dugva ilyen eszközökkel lenni.

2017. okt. 19. 17:28
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"nem lenne etikus ..."


Akkor kockáztass a kedvéért végbél repedést és széklet visszatartási gondokat.

2017. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el puncira gyúrni, h ne legyen olyan tág, h mással majd élvezhesd, akinek csak átlagos 12cm farka van.
2017. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Mondd meg neki, q ne vaduljon, csak ha már ellazultl, és TE mondod, hogy csinálja keményen!

+ több előkészítés, és síkosító.

+ ha azt mondod, higy fáj, és ne tovább akkor abbahagyja

2017. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "rendkívül nagy méret"..?
2017. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
.
2017. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!