Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden vannak ingyenes...

Szegeden vannak ingyenes nőgyógyászati klinikák? Egy picit bonyolultabb a helyzet.

Figyelt kérdés

barátnőmnek fáj a hasa amiután együtt vagyunk, viszont nem oda valósi, csak ott tanul. a menzesze is szokott picit késni, sőt volt mikor 10-15 napon belül többször is "megjött neki".. cisztái is voltak régebben.

amikor picit hevesebben szeretkezünk szokott fájni neki, de akkor lassítok és okés minden.

kérdésem az volna, hogy így tanulóként el lehet menni egy nőgyógyászhoz esetleg elmondani a panaszokat vagy kivizsgálni vagy nem tudom hogy megy ez.. aki tapasztaltabb picit segítsen. védekezünk mindig óvszerrel, de lehet kellene találni + valami védelmet, mert lehet a sok idegeskedés is rátesz. köszi előre is a segítséget :)



2014. szept. 1. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is, lehet nem fog segíteni DE MINDENKÉPPEN keressen fel orvost(nekem is voltak menzesz csúszásaim elég durvák). Én szegedi vagyok Pál Attila a nőgyógyászom sőt nála is születtem. Elég nagy tekintély árat nem tudok mondani de ő 100%-ig biztos hogy tud segíteni. Egyébként háziorvoshoz is fordulhattok segítségért, ő majd tovább irányít ha szükséges. Egyébként lehet tablettát kéne szedni, sokszor csak azért írják fel, hogy beállítsa a ciklust. De lényeg a lényeg beszéljetek orvossal
2014. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szabad orvos választás van a nőgyógyászoknál, így oda mehet, ahol fogadják (értsd nincs betelve egész évre a bejegyzési lista vagy túlterheltek és csak helyi lakosokat fogadnak, stb.) Általában az első szembejövő sztk-ban ellátják. Mivel diák van tb-je, így ez sem probléma. Én Budapesten vagyok diák, sokáig vidéki címem volt csak és ugyanúgy elláttak, mint a pestieket.
2014. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menjen sima SZTK-ba, ha kell, onnan tovább tudják

küldeni Beutalóval

2014. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ambulancia a vasas szent péter utcában van. TB kártyát vigyen.
2014. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Női Klinikára is mehet,minden hétköznap van rendelés és több orvos is dolgozik egyszerre!(Tb kártya,személyi legyen nála)
2014. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!