Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom rendkívül nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rendkívül nagy mérettel rendelkezik, és popóba is szeretné. De ennél bonyolultabb a helyzet?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatnak indult, majd egymásba szerettünk, viszont amikor ismerkedtünk, letisztáztuk, hogy mit szeretnénk egymástól. Lehet most ez furcsa, vagy nem ép nőies, viszont nekem is igényem volt, hogy férfias mérettel rendelkezzen, az előző kapcsolatomban ugyanis szerepet játszott, hogy az ex párom nagyon kis mérettel bírt.

Nagyszerű vele a szex, isteni érzés mikor érzem ahogy kitölt és ahogy feszít:) Tényleg jobb mint bárkivel bármikor volt, ráadás figyelmes is, de még mikor ismerkedtünk ő közölte, hogy fontos szempont számára az anál, persze nem rendszeresen, de havonta kéthavonta egyszer azért legyen. Igazából ezzel nem is volt problémám az eddigi kapcsolatokban, viszont az ő mérete tényleg hatalmas, és tartok tőle főleg mert vastag neki.

De úgy vagyok vele, hogy ő ezt nagyon akarja, ráadásul azáltal, hogy nekem punciba sokkal jobb érzés vele, a nagy mérete miatt, nem lenne etikus elvennem tőle a lehetőséget, hogy neki is jobb legyen azáltal, hogy popsiba csináljuk, viszont tényleg tartok a méretétől, de enne ellenére megígértem már, hogy csináljuk így is. Nem tudom mit tegyek, mert attól is félek, ha elutasítom akkor ő elhagy majd másért, és akkor mással a szex pedig nem lesz olyan jó mint vele:( Teljesen kétségbe vagyok esve ezáltal.. Rajtam kívül volt már más is ilyen helyzetben?



2017. okt. 19. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 Még keresi a ruhacentit.
2017. nov. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Ja, érdekes ez a méret-dolog.

Egy lány ismerősömmel egyszer beszélgettünk a szexről, és elmondta, hogy nem csinálják orálisan, mert a Zolinak eléggé nagy szerszáma van.. :-)

Aztán volt eljegyzés, és elbizonytalanodott, hogy tényleg össze akar-e vele házasodni.. mondtam neki, hogy írja össze a pro és kontra érveket.

Hát a kontra oszlopban ott volt, hogy kicsi a Zoli szerszáma..

Ha itt valóban "rendkívül nagy", és "hatalmas" lenne a kérdező párjának a szerszáma, akkor fel sem merült volna egy popószűz lánynál, hogy popsiba.

2017. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
#12 Hú ez nem semmi.F
2017. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 Ezek szerint nem házasodott össze vele?
2017. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

#14: Nem, de már más okból.

Az volt a fura hogy kb. dicsekedett vele, hogy a pasijáé milyen nagy (=hogy kvázi nem fér a szájába), és a végén a pro/kontra érveknél leírta, hogy kicsi szerszáma van.

2017. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!