Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt itt valakinek viszonya a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt valakinek viszonya a tanárával? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Ha igen, hogy történt a dolog? Hogy csábítottátok el a tanárt?

(Egyetemi)


18l



2017. okt. 23. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tanárom is tanuló volt még, szóval csak demonstrátor. Mondjuk nem tudatosan pécéztem őt ki, csak amikor előadást kellett tartanom, akkor megnevettettem, aztán néha beszéltünk is, amikor segítséget kértem tőle, végül én segítettem neki a saját szakterületemen (amiben ő nem volt otthon) és csak így kialakult. :)


F

2017. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Igen volt, középsuliban. Akkor még csak 17 voltam ő meg 40+.

Volt felesége is, és mellette én. Belezúgtam és nem lett happy end a vége :D Azóta 21 vagyok és minden rendben az életemmel:P :) 21/l

2017. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

16 éves volt a lány, magántanára voltam. szexpartnerség volt másfél évig. csodálatos volt!

nem jó tanárral,mert hatalmi függelmi viszonyban vagytok!

2017. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

én még tavaly az angol különtanárommal kavartam :) megvolt az a tiltott titkos varázsa amit nagyon élveztem, csak a tanár felesége miatt aztán hanyagolnunk kellett :S

16/L

2017. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Fociedző számít?

Nem a sulinak dolgozott, külsős volt, de végülis a suli fizette, szóval nem volt pedagógus. Én 17 voltam, ő 23. Nem tudtam a csábításról szinte semmit, de nagyon tetszett. És éreztem, hogy én is tetszem neki.

Egy idegenben játszott meccs után eljátszottam a szerencsétlent, aki lekéste a vonatot, és szerencsém volt, mert vette a lapot, és hívott, hogy menjek vele kocsival. “Véletlenül” mindig hozzáértem, míg vezetett. Nem tiltakozott, de látszott rajta, hogy mindegyik érintéstől izgatottabb lett. Mondta, hogy nekünk nem szabad semmit csinálnunk, mert törvényellenes, és miegymás. Ettől csak még jobban megjött a kedvem. És már nem véletlenül értem hozzá. Cirógattam a tarkóját, a combját, a kezét. Megállt egy autópálya pihenőben, mert mondta, hogy már nem tud tovább vezetni. És ott meg is esett az eset.

Nehány hónapig viszonyunk volt, de aztán új edzőt kaptunk, azóta sem hallottam felőle.

2017. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Pincér tanár volt abban a suliban ahova jártam. 9.es voltam, fogalmam sem volt hogy tanár, mert fiatal volt. Pár nap múlva kerestem a suliban. Éppen egyedül volt a pincér terembe. Hát segítséget kértem, hogy nem e tudná meg mondani hol találom az egyik tanárt.? Mondta hogy de szívesen meg mutatja. Eljátszottam, a hopp leesett trükköt. Előre hajoltam, közben gyors arébb húztam a felsőm,mintha el csúszott volna. Úgy tetten mintha észre sem vettem volna. Fordultam volna ki a teremből, amikor megfogta a kezem és a hátsó öltözőbe húzott.. Azt mondta hogy "El csúszott a pólód, megigazithatom?".. természetesen igent mondtam.. ekkor felhuzta a pólóm és csókolni kezdte a mellem.. de jött a híres csengő..

Az nap bejelölt Facebookon.. akkor tudtam meg hogy tanár.. Elkezdtem kerülni. De egyik órán ő jött be helyettesíteni.. Mindenki azt csinált amit akart. Én telefonoztam. Írt hogy nagyon áll a farka. Ha szeretnék valamit, óra után menjek a pincérterembe. Nekem úgyis az utolsó órám volt, neki épp nem volt órája. Onnantól voltunk szex partnerek. Igen ekkor voltam 9.es.. Ahogy megkaptam a bizonyítványt. Ott mindenki előtt megcsokolt.

A megismerkedésünknek már 7 évee.. A mai napig együtt vagyunk. 3 hónap múlva lesz az esküvőnk.

2017. okt. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3

Ha tudod, hogy nem jo es fuggelmi viszony, akkor te miert tetted? Vagy nálatok ez szándékos volt, hogy függjön toled?

2018. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 3.: Nekem a kémia magán korrepetitor nő tettszett, de semmi nem volt, csak tettszett, kedves nő volt és nagyon csinos. Semmi nem történt, mivel jóval idősebb volt (én 17, ő meg 24).


A 3. jól írja, hatalmi, függelmi viszony, ha iskolában történik és ebből baj lehet, ha az egyik fél szexuális visszaélés miatt feljelentést tesz (különösen, ha a lány 18 alatti). Annyi baj érheti az embert az élete során, jobb legalább a legbutább helyzeteket kerülni. Ráadásul egy sármos és jól tanító 30 éves történelemtanárba, szerintem titokban az osztály lányainak negyede szerelmes általában. Szerintem jobb helyen erre a tanárokat készítik is, mert ezt tudni kell kezelni egy tanórán. Elmondhatnák a diáklányoknak is ezt a tényt, abban a tudatban, hogy még rajtuk kívül az iskolában 50 lány szerelmes abba a férfiba titokban, már nem is tűnne olyan romantikusnak a dolog.

2018. jan. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!