Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van vagy volt valakine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van vagy volt valakinek olyan problémája, hogy párjával nem jutott el az orgazmushoz, csak akkor ha egyedül maszturbált?

Figyelt kérdés
Ha volt, hogyan oldottátok meg? Mi volt az oka? Hogyan éltétek meg, vagy hogyan próbáljátok megoldani ezt a problémát?

2017. okt. 18. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is olyan kíváncsi lennék.. Egyenlőre még nem sikerült megoldani. :( 19/L
2017. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk exemmel volt ilyen probléma, valószínűleg azért, mert nem tudtam vele elengedni magam, feszengtem, mert sosem voltunk úgy együtt, hogy igazán egymásra tudjunk hangolódni. Próbálkoztunk mind a ketten igazodni a másik igényeihez, de sajnos arra jutottunk, hogy nagyon nem illünk össze, és bár nem mondtuk ki, a szakítás emiatt volt. Részemről legalábbis biztosan. Sajnálom, tudom nem egy happy end :D De ennek ellenére hiszek benne, hogy megfelelő ráhangolódással, sok beszélgetéssel és természetesen annál is több próbálkozással orvosolhatóak az ilyen jellegű problémák.
2017. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Probalj meg ellazulni es nem ragorcsolni hogy menjen :) Hidd el menni fog csak ne tegyel rá azzal hogy idegeskedsz miatta :)


18L

2017. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szex játék és nem lóverseny hogy fogást kötünk az orgazmusra, A cél az hogy a másiknak örömet okozzunk és ezáltal nekünk is jó.

Csak lazán, nevetgélve, játékosan és jönni fog.

2017. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, 3 hónapig tartott mire a barátommal is el tudtam menni. Nekem az segít, ha nem koncentrálok oda az érintésre, inkább próbálok ellenállni az érzésnek. Így minden érintés sokkal váratlanabb és erőteljesebb érzés. Először nyalással sikerült elmennem, de mostanában ujjazással könnyebb.
2017. okt. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szoltam, feleslegesen nem jartatom a számat. Magammal jo volt es megszoktam. Azert alakult így, mert o meg a vernel se kapcsolt, hogy az "kicsit" faj nekem....
2017. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem elég sokáig volt ilyen problémám. Tudtam, hogy pszichés dolog lehet és szerintem nálad is ez az oka. Nagyon zavart mert úgy éreztem, hogy rámegy a kapcsolatom előbb vagy utóbb. Viszont nem akartam szakemberhez fordulni, de találtam egy alternatív módszert amivel nagyon hamar megoldódott a gond. Szóval van megoldás, írj priviben. N/23
2017. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!