Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis kategoriaba beletarto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis kategoriaba beletartozik ez meg szerintetek lanyok?

Figyelt kérdés

Odavagyok a popsiert, nem feltetlen analsex hanem a kenyeztetese imadom nezni simogatni nyalni, sot ha nyalasra kerul a sor akkor mindig odanyalok a popsilyukhoz is, az ujjammal is szeretem kenyeztetni, de a nyalas az jobban beindit vagy nagy vagyam ami meg nem volt, hogy meglovagoljak az arcom! Emelett, van egy enyhe labfetishem ami abba merul ki, hogy imadom ha apolt a lab a labujjak kivannak festve. Szeretem csokolgatni puszilgatni a talpakat, a labujjakat meg ha azzal kenyeztetnek.

Mit szolnatok ehhez lanyok? Nektek ez meg beleferne?


Koszonom



2017. okt. 22. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem férne bele. Nálam a popsilyuk tiltott zóna.

De nem ítélem el azokat akiknek ez tetszik. Nyílván sok lánynak bejön az ilyesmi. A lábfétishez meg nem tudok hozzászólni.

2017. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sok emberről tudom, hogy láb fetisiszta, két barátom is volt, akiknek ez bejött. Sőt, az egyikük nagyon szerette, nekem fura volt, de szerettem őt, engedtem, sőt, rá is játszottam a kedvéért a dologra.

Az említett úriembernek voltak dolgai, a popsis témát is izgalmasnak tartotta, de én arra nem voltam képes, egyszerűen undorítónak tartom a dolgot.

Majd ha házas leszek, és a férjem tényleg nagyon szeretné, azt mondom, kipróbálom.

De egyébként szerintem tök normális, amennyi ember, annyiféle fétis, meg preferencia... :)

2017. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!