Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis kategoriaba beletarto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis kategoriaba beletartozik ez meg szerintetek lanyok?

Figyelt kérdés

Odavagyok a popsiert, nem feltetlen analsex hanem a kenyeztetese imadom nezni simogatni nyalni, sot ha nyalasra kerul a sor akkor mindig odanyalok a popsilyukhoz is, az ujjammal is szeretem kenyeztetni, de a nyalas az jobban beindit vagy nagy vagyam ami meg nem volt, hogy meglovagoljak az arcom! Emelett, van egy enyhe labfetishem ami abba merul ki, hogy imadom ha apolt a lab a labujjak kivannak festve. Szeretem csokolgatni puszilgatni a talpakat, a labujjakat meg ha azzal kenyeztetnek.

Mit szolnatok ehhez lanyok? Nektek ez meg beleferne?


Koszonom



2017. okt. 22. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Fingszagot is szereted közben?
2017. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez totál normális, meg alap. Vőlegényem is ilyen.

Szóval, ne aggódj.

2017. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút bele. Bár én ehhez a láb dolgoghoz nem tudom mit szóljak...én alapból nem szeretem ha fogdossák. De a fenék része szerintem tuti! ;)
2017. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
undorító vagy, nem gondoltál még rá hogy kezeltesd magad? a test legbüdösebb részeit nyalogatod? a hónaljakra nem gerjedsz? te beteg f**... az ijenekből lesznek pedofilok meg szexuális erőszak tevők
2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem belefer, az se zavar ha a labamat kenyeztetik, popsi resze meg tenyleg izgis :) 18/L
2017. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem beleférne, bár a láb része az elég fura, meg én nem engedném h a fenekem után máshol nyalogassanak, mert elég higiéniátlan, de amúgy a többi amit a fenékkel kapcsolatban írtál az elég izgató

Meg úgy amblokk ha kompromisszum képes vagy akkor simán jó.

2017. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
nem tudom ki pontozott le - 4. válaszoló vagyok - de lenne hozzá pár keresetlen szavam... miért baj az neked ha én ezeket undorítóan tartom? egy pasi próbálta nyalogatni a popsimat, kedvem is támadt utána képen törölni a srácot...
2017. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

7-esnek: Azért lettél lepontozva, mert agresszív és személyeskedő stílusban írtál, ráadásul orbitális...khmmm.. butaságot.

Kérdésre válaszolva semmi extra nincs benne, keress egy csajt aki ezeket szereti és élvezkedjetek kimerülésig.

2017. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

4/7


Szerintem a bunkó hangnemed miatt lettél lepontozva és amiatt, hogy ritka nagy butaságot írtál.

2017. okt. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz még.
2017. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!