Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért baj, hogy 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, hogy 25 éves szűzként -immár szándékosan-, az is tervezek maradni örökké?

Figyelt kérdés

Az is gáz, hogy szűz vagyok annak ellenére, hogy el szeretném veszíteni és az is, ha inkább úgy döntök így maradok... Egyik sem nevezhető normálisnak, de miért? Miért baj ez másoknak? Ha egyszerűen nem vagyok képes megszerezni egy lányt, akkor mit tehetnék?

Családom sem lesz már... Akkor amúgy meg nem mindegy?


2017. okt. 20. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Már miért maradnál az? Még fölszedhetsz valami csajt.
2017. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Én 30 éves szűz vagyok. Soha nem volt barátnőm.

170 cm alacsony vagyok, farkam 14-15 cm.


Nem próbálkoztam soha a csajoknál, mivel tudom, hogy selejt vagyok. Nem vagyok meleg.


Most 30 évesen be kell látnom, hogy megpecsételte az életem hogy 170 cm lettem...Teljesen aszociális vagyok.

Farkam mérete csak 25 évesen kezdett zavarni.

2017. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez szánalmas.
2017. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyát nem érdekli. :D
2017. okt. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj. Időnként én is gondolkodom ugyanezen.

28F

2017. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!