Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Késleltetős gumi szűzként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késleltetős gumi szűzként?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én szüzek vagyunk. Holnap fog megtörténni a dolog. A múltkor még bizonytalan volt de azért vettem egy gumit. Életemben először vettem, ezért kicsit izgultam, tudom , gáz, meg késésben is voltam így gyorsan felkaptam egyet a polcról. Nem kerűlt végül sor a használatára. De holnap lefekszünk mert már ő mondta h szeretné.

A kérdés lényege: szerintetek nyugodtan vihetem ezt a gumit vagy gond lesz belőle hogy késleltetős és vegyek másikat ezt meg kihajitom?



2017. júl. 9. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az első, akkor mindekképpen gyorsan el fogsz menni. Ne dobd ki, használjátok el,aztán próbálgassatok különböző fajtákat, legyenek meg a favoritok. Én a masculant ajánlom. Olcsó és kitűnő, nem olyan ótvar büdös, mint a durex (btw. nekem már durex többször szakadt) ezenbelül a masculan goldot ajánlom, olyan 1300 körül van 10 db. DM-ben van általában. Vadabb meneteket is kibír.
2017. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
LÉgyszi írd majd le milyen volt az első ezzel a gumával. Hasonló helyzetben voltam, csak dobott a barátnőm még "azelőtt" :(
2017. júl. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Oks

Csak félek hogy efogja baszni az egészet és lehet majd lelankad :(

2017. júl. 10. 07:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek izgató a puncija belülről,gumiban is isteni,ha nem ,gumi nélkül sem nagy szám.44F
2017. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na szúrsz már? Milyen volt? Meddig ment taxióra?
2017. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most akcióznak úgyis veri az eső a tetőt,most nyöghet a lány..F
2017. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem "törvényszerű", hogy hamar elmész, lehet hogy fel sem fog állni rendesen és egyáltalán nem tudsz majd elélvezni.
2017. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen xD

Pont kb este 10 kor volt tegnap xD

Végül csak vettem egy másikat

Majd legközelebb kipróbáljuk ezt ;D

2017. júl. 11. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor most mivolt. Mondj reszleteket
2017. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Feljött hozzám ahogy megbeszéltük. Család sehol :D


Egyikőnk sem merte egyből kezdeni, meg a témát is kerültük.

Beszélgettünk. Nah úgyvoltam vele ott az idő. Odahúztam magamhoz. Elkezdtem simogatni. Először csak ruhán keresztűl. Smárolás folyamatosan. Közben esett az eső (xD).

Felnyultam a felsője alá. Pár perc és a magamét is levettem. Melltartó le. Így eltelt kb 10 perc ezután. Közbe tip tapi. Lekerült a nadrág, róla a short. Alsón kivűl már semmi nem colt rajtunk. Ahol csak tudtam ott fogdostam. Kivéve lent. Eltelt így még kb 15 perc. Ekkor már benyultam. :D

Bugyi le. Elkezdtem nyalni. Folytak dolgok bőven a lepedőre xD Nem tudom hogy elment e vagy sem. De amúgy is visszafogott lány. Szerintem ha igen akkor is titkolná vagy csendesen rendezné le magában.

Gatya le.

Megse merte szinte végig fogni. A gumit is ketten húztuk fel. Lefektettem hanyatt. Aztán elkezdtem :D

Hát. Nem volt annyira hosszú innentől kezdve. Kb 6-7 perc

. De sokszor megálltam közben.

Pihentünk. Aztán jött a 2. nekifutás. Már nem nyalakodtunk itt annyit. Csak szex volt.

Olyan kielégült fejet vágott miután vége lett.

Tisztára el volt ázva a lepedő. Ma reggel jöttem el.


Így megfelel xD?

2017. júl. 11. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!