Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik gumit ajánljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gumit ajánljátok?

Figyelt kérdés

Asszonykámnak eddig spirálja volt, soha nem szeretkeztünk gumival, egészségi okokból levetettük a spirált, azt viszont nem szeretném, hogy gyógyszert szedjen, kipróbáltuk gumival és igazából nekem nagyon tetszett, vagy negyed órával tovább bírom a meneteket...

De annyi gumi van, ti akik esetleg tapasztaltabbak vagytok gumi téren, van "legjobb" vagy "kedvenc" gumitok?



2017. jún. 22. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én durexet használok màr nagyon rég óta, még egyszer sem volt vele semmi baj, ajánlani tudom.

Sok fajtája van, kísérletezzetek. Én a "Feel thin" fantázianevűt (piros doboz) használom a leggyakrabban. 23F

2017. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lifestyle kenyelmesebb olcsobb
2017. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Deflohelp ***** válasza:
100%

Nekem is Durexes tapasztalataim vannak,

a legvastagabb falú az Extra Safe, ebben érezni a legkevesebbet a külvilágból,

a legvékonyabb falú most az Invisible, ez zavar legkevésbé.


80-90 esetben Durex Elite-t használtam, csak egyszer szakadt

ki, amikor nem volt megfelelő nedvesedés és nem vettük észre.

A fenti típusokon egyébként több síkosító van.

2017. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit tudni kell az ovszerekrol. MIndengyik gyárto koteles tesztelni az osszes ovszerját. Szoval minden egyes piacra dobott darab tesztelve van, és szigoru eloirísok alatt gyártják oket.


Személy szerint eleinte én is csak a durexban bíztam, annak volt a legnagyobb neve. De idovel rájottem hogy más gyártok ugyan olyan jok, sot még jobbak is. Igazábol a durex csak a marketing miatt olyan drága. Mostanában netrol rendeles, foleg EXS és SKYN márkákat. Nagyon bejottek. Sokkal olcsobb és számomra kényelmesebb a gumi anyagja. Es nem utolso sorban elég erosen sikositva is vannak. Nem is száradnak ki olyan hamar sex kozben.


De igazábol majd kitapasztalod melyik márka jon be neked. Amit normál uzletben kapni drogériákban, hypermarketekben, a standard ovszerek mind megbizhatoak.


26F

2017. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megbízhatóság nem parám, ha esetleg becsúszik egy gyerek, hát nem dől össze a világ:), csak jelenleg nincs tervben.
2017. jún. 22. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nőként teljesen egyforma, de a párom a lifestyle ultra thin-t szereti, jobban mint a durex invisible-t. Kinek mi.
2017. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a durexet utálom, kényelmetlen és hamar kiszárad, valamint talán picit kevésbé jobb a nagyobb méretekre.

A Masculan jóval olcsóbb és szerintem jobb is, a szuper vékony sem szakad. [link]


A kedvencem viszont a LifeStyles, bar ez drágább a Durexnál is, de nagyon jó, kényelmes anyagból készűlt és van nagyobb méretre is (bár az még drágább), de 19 cm felett mindenképpen ezt ajánlanám [link]

2017. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lifestyle, Masculan, Durex. :)
2017. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!