Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan cumizzak gumi nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cumizzak gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy ti veletek nem volt olyan hogy csak gumiban tudtatok cumizni? Én ha beveszem a számra egyből ki is veszem mert nem bírom a szagát és az ízét..Mi lehet a baj?Sajnos a páromnak így nem jó...Köszönöm

2017. jún. 19. 17:56
1 2 3
 1/23 Ramone ***** válasza:
28%
Válts partnert... Ebbe a kapcsolatba felesleges időt ölni...
2017. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem ér annyit a párom...Én segíteni akarok rajta nem pedig elhagyni..Valami megoldás csak van :(
2017. jún. 19. 18:00
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy büdös retkes párod van:D
2017. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
persze gumiba nem jó,de ha tiszta és jó megmossa akkor nincs szaga,szerintem is partner csere mert nem elég higénikus ezek szerint,,gondolom elsö fiud hogy nem tudod hogy más pénisznek nincs szaga tisztán
2017. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mivel fürdés után szoktunk eggyütt lenni ezért nincs igazad =D>
2017. jún. 19. 18:04
 6/23 Ramone ***** válasza:
100%

Ő elvárja hogy gumi nélkül le*opd ... Nem mondja de ha nem lenne elvárás akkor nem pörögnèl ezen... Én sose akartam egy nőmet se s*ggbe rakni így nem is görcsöltek ilyenen...

Te viszont meg akarsz neki felelni ami később egyre több minden lesz de te már itt problèmázol... Mi lesz majd amikor szeretnè ha lenyeld utána meg kinyald az ánuszát ami után ő fingón durrant téged és a haveroknak fogja mesélni hogy hogyan visitottál miközben úgy megrakott hátulról mint a bizonyos Béres legény a szekeret...


A saját érdekedben mondom hogy ezt a dolgot ereszd el ha ezt nem tudod egyedül illetve a pároddal megoldani...

2017. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ő a második nekem elsővel nem is volt annyira ez a gond.Mivel spirtoló az nem tesz rá?
2017. jún. 19. 18:05
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. Miért óvszerben szopod a párod?

Ha mindenáron csak óvszeren keresztül teszed, akkor vegyél ízesített óvszert, gyümölcs ízű, ezt pont erre találták ki. Amúgy meg a sima óvszerről nem is hiszem, h egészséges lenne lenyalogatnod a síkosítót.

Ja, ízesített óvszere a durexnak van többek között.

2017. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
persze persze füdrés után, jó nagy terelés volt. Akkor a te párod alapjáraton büdös retkes:D
2017. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Minek terelném?Én megoldást keresnék..
2017. jún. 19. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!