Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért baj, hogy 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, hogy 25 éves szűzként -immár szándékosan-, az is tervezek maradni örökké?

Figyelt kérdés

Az is gáz, hogy szűz vagyok annak ellenére, hogy el szeretném veszíteni és az is, ha inkább úgy döntök így maradok... Egyik sem nevezhető normálisnak, de miért? Miért baj ez másoknak? Ha egyszerűen nem vagyok képes megszerezni egy lányt, akkor mit tehetnék?

Családom sem lesz már... Akkor amúgy meg nem mindegy?


2017. okt. 20. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Másoknak szerintem az ilyen dolgokhoz semmi közük nincs, ez a te döntésed.
2017. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Honnan szeded, hogy nem lesz családod? Évek múlva is alapíthatsz családot.
2017. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem baj, nekem mindegy.
2017. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem baj.. csak ne hangoztasd én se hangoztatom hogy aktív nemi életet élek
2017. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
4. Dehogynem, pl. most itt.
2017. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Részemről okés, engem nem zavar. Sőt, őszintén szólva nem is érdekel, legalább annyira, mint ahogy téged sem hiszem, hogy különösen érdekel, hogy az ebédre evett csípős paprika miatt mindezt a budin ülve írtam le. Perszo holnapestig sorolhatnám magamról a számodra irreleváns infókat, mint pl, hogy a fekete-fehér-vörös, a kedvenc szín kombinációm...
2017. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ez az álapot társadalmilag elítélendő és attól, hogy nem mindenki tudja rólam még zavar, hogy éttől nem vagyok férfi, sőt ember sem igazán. Ha meg valaki megtudja rólam, akkor rögtön megaláz.
2017. okt. 20. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Mèrt kène bárki orrára kötnöd? Ez a gyk, itt minden gáz. Gáz ha túlsolyod van, ha vèkony vagy, ha gyereked van, ha nem akarsz gyereket. Minden. Èn sem hangoztatok itt sok mindent pedig lehetne.nem sajnálod magad mègis sajnálatot vársz. Rakd rendbe magad ès megváltozik az èleted.
2017. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%
langyi vagy?
2017. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Nekem jó így is.
2017. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!