Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex egy vadidegennel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex egy vadidegennel?

Figyelt kérdés
Lányok! Van aki gondolkodott már azon hogy szexel úgy egy pasival hogy nem tudja se a nevét se semmit róla? Hogy egy alkalom és soha többé nem látjátok egymást? 34F

2017. okt. 18. 07:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pont ez lenne a lényege hogy név max kor,esetleg foglalkozás aztán tali kávé kis dumcsi aztán ami belefér.... utána meg elköszönés és soha többé nem keresed a másikat. Szerintem jópofa lehet.Ha nem jó a szex legalább megszabadultok egymástól ha jó akkor meg örök emlék de nulla a kötöttség. Én kipróbálnám de csak egy megbízható lánnyal aki be is tartja a szabályokat.....
2017. okt. 18. 09:07
 12/21 anonim ***** válasza:

párom mesélte, hogy volt egy ideig ilyen fantáziája, régi kapcsolatban, mikor már a végén járt és nem volt jó, akkor azzal húzta magát, hogy pl megbeszélte az ex pasival a találkozót egy parkban, de amíg a pasi vár, addig a közeli bokorban félrehúz egy idegen pasit és csak egymásnak esnek.

De a fantázia nagyon elterjedt, ugyanúgy mint a pasiknál a vadidegen csaj aki csak egy gyors menetet akar. Talán a TOP3 között is van.


DE!

Amit nagyon nem akarnak sokan megérteni, hogy:

- ez egy fantázia

- a körülmények, a hirtelen történő események teszik izgatóvá

- nem a szőke fehér hercegre vágy az ember, hanem a kemény rosszfiúra (értsd: a külső ebben az esetben sokkal fontosabb mint a személyiség)



Szóval lehet pasiként álmodozni és keresgélni, hogy hátha téged választanak az idegen pasinak, de nem fognak, mert ha már fel kell veled venni a kapcsolatot, akkor a fantázia már nem "idegen pasi fantázia"

A megszervezés, levelezés és a többi már nem fantázia, az már lerontja az összképet.


HA erre nagyon akarsz menni, nagyon azt akarod, hogy te legyél a misztikus lovag 1 óra erejéig, akkor olyan helyen kell próbálkoznod, ahol a fantázia életre kell, ez pedig az éjszakai bulik, a business hotelek bárjai, idegen városok/országok buli helyei, szex klubbok, swinger klubbok, ahol akár maszkban is lehetsz.

2017. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

most hogy végigolvastam a kommentjeidet, a Swinger a számodra megfelelő.

Hiszen ott a bárpulton kezdtek, rendeltek egy italt, trécseltek 5-10 percet és ha szimpatikusok vagytok egymásnak, akkor felmentek tombolni. Ott így működnek a dolgok, gyorsan pörögnek az események, de idegen embereknél alap az előtte lévő beszélgetés és iszogatás (amit sok szingli pasi nem fog fel, emiatt fent csorgatják a nyálukat, hátha valaki berángatja őket az eseményekbe, pedig a bárpultnál általában tucat ember várja, hogy egy értelmes ember odamenjen és elbeszélgessen velük)

2017. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja csak a swingerbe vinni kell csajt is 🤔
2017. okt. 18. 13:34
 15/21 anonim ***** válasza:

úgy látom még nem vetted a fáradságot arra, hogy megnyiss egy Swinger honlapot és végigolvasd azt a 4-5 mondatot, mert akkor tudnád, hogy szingliként is lehet menni, habár nem minden este, de lehet menni a legtöbbször.

SŐT, a "csak páros" estéken is előfordul szingli pasi, mert 80 főre be szoktak 4-5 szinglit engedni, csak előtte telefonon egyeztetni kell.

2017. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Volt már hasonló.

Rendes szex nem lett belőle, (gumi nélkül nem akartam) csak vad csókok és petting. Sosem találkoztunk vagy beszéltünk többet.


De ez nem mindig sülhet el jól. Az szerencsés volt, mert rögtön össze hangolódtunk.

Ha meg nem, akkor nyilván jó, mert nem találkozunk többet. De, volt viszont olyan szexpartnerem, akivel az első borzalmas volt. A 3. alkalom után lett fergeteges a szex. Na most azon gondolkodni egy nem jó szex után, hogy vajon később jobb lenne-e? Az idegesítő.

2017. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez már egyénfüggő ki hogy éli meg
2017. okt. 18. 19:09
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy egy tahó p@raszt. Lehet, hogy önző az ágyban vagy csak simán béna. Mellesleg, ha nem vonzódom hozzá valamiért, akkor még az ágyig se jutnánk el. De ahhoz, hogy vonzódjak hozzá tudnom kellene róla valamit. Meg persze az se árt, ha megbízom benne. Szóval: nem.
2017. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34 évesen semmit sem tudsz a női lélekről, aranyapám! Ha jót akarsz szexelni, zúgasd magadba a kiszemelt csajt.
2017. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hidd el többet tudok mint gondolnád. Csak egyszerűen kíváncsi voltam hogy ki mit mondana egy ilyen felvetésre. Mert sokszor a nőknek ez eszébe jut csak félnek hogy kifognak egy idiótát,vagy perverzet,vagy egy gyengén teljesítőt. De szerintem ha ezektől nem kéne tartaniuk,akkor sokkal többen csinálnák ebben biztos vagyok. Mert sok nő szereti a titokzatosságot.
2017. okt. 19. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!