Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex egy vadidegennel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex egy vadidegennel?

Figyelt kérdés
Lányok! Van aki gondolkodott már azon hogy szexel úgy egy pasival hogy nem tudja se a nevét se semmit róla? Hogy egy alkalom és soha többé nem látjátok egymást? 34F

2017. okt. 18. 07:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Reggel 7h-kor már nem kéne álmodni!
2017. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Álmodni mindig lehet
2017. okt. 18. 07:07
 3/21 anonim ***** válasza:
Úgy nem, hogy nem tudok róla semmit, hogy lehetne valaki ilyen felelőtlen? Ha van is egyéjszakás kalandom, vagy randim, legalább egy barátnőmnek elmondom, hogy kivel vagyok és hol.
2017. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Álmodozás az élet megrontója, Mely, kancsalúl, festett egekbe néz. Mi az, mi embert boldoggá tehetne?...
2017. okt. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Persze előtte egy kávé meg kicsi ismerkedés.... itt úgy értettem hogy nem faggatjátok egymást munkáról,kinek van/nincs kapcsolata,merre lakik a másik,ki hány éves.... hanem csak max nevet abból is csak keresztnevet mondjuk. Tudom én is hogy a hülyéket ki kell szűrni....
2017. okt. 18. 07:19
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Jaj lányok, nem vagytok álszentek?:) Én már gondoltam rá, de a valóságban szerintem sosem merném megtenni.
2017. okt. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pedig egyszerű. Képcsere,ha bejöttök egymásnak valahol egy kv hogy lecsekkold a másikat,megtörténik aztán mindenki megy a dolgára és csak egy szép emlék marad....
2017. okt. 18. 07:26
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Sose feküdnék le olyanal akiről a nevén kívül semit nem tudok egy férfiba az is nagyon sexy ha tudod a háterét hogy mondjuk úszó vagy épp masszőr vagy tudom is én bármi xd vagy az is hogy hány éves plusz ha nem tudok róla semmit még az is lehet hogy valami elme háborodott sorozat gyilkos! Szóval tuti nem és nem fordult még meg a fejembe ilyen



19/L

2017. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezt hívják egy éjszakás kalandnak pl. egy szórakozóhelyről! Volt már ilyenben részem de nem a kedvencem
2017. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Ha ezeket tudod oda a titokzatosság! Pont ez az izgalmas része! Persze úgyis pár apró részlet kiderül csak néha unalmas hogy mire eljutsz néha az ágyig majdnemhogy önéletrajzot kell adni....
2017. okt. 18. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!