Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlsúlyos nőként lehet esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként lehet esélyem egy nagyon vékony srácnál? -többi lent

Figyelt kérdés

180cm és 80kg vagyok

(magasabb, mint én)


Diétázok, de holnap találkozunk és fél nap alatt nem leszek kevesebb súlyú. Eddig csak vékony barátnője volt, picit félek emiatt. Őszinte véleményt/tapasztalatot szeretnék kérni.


2017. okt. 13. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy túlsúlyos vagy? Vagy hidegzuhanyként fogja érni a dolog?
2017. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne esélyed? 50% vagy igen vagy nem. Ha kamuztál neki a súlyodról akkor az oddsok nagy eséllyel változnak...
2017. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már találkoztok és tisztában van veled és a kinézeteddel (értsd: nem hazudtál mindent össze magadról a neten az első találkozó előtt), akkor nem hiszem, hogy akármi gond lehetne az esélyek szempontjából. De azt ugye tudod, hogy jósok nem vagyunk, szóval ez csak rajtatok múlik majd.


Tapasztalati rész: hasonló paraméterekkel rendelkezem, mint te, kicsit mondjuk nehezebb vagyok; éppen ezért, ha vékony srácot "nézek ki magamnak", akkor fontos számomra, hogy lényegesebben magasabb legyen, így ellensúlyozva a dolgokat. :D Mondjuk ez nem annyira lényeges a kérdésed szempontjából.

Még valami. Ne diétázz. Ha módosítani akarsz magadon, akkor azt ne koplalással vagy irányított kajamegvonással tedd, hanem egészséges életmóddal és sporttal, de csak a magad érdekében. Ha ezeket csak azért teszed, hogy esélyed legyen valakinél, akkor az ott már régen rossz.

Minden jót neked és hajrá! :)

2017. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam vékony és voltam husis lánnyal, nyilván nem véletlenül ismerkedik veled
2017. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A paramétereid alapján nekem nem hatsz túlsúlyosnak. Persze a számok csak adatok, egy kép sokat segítene. Viszont sokan szeretik, ha egy nőn van mit fogni, és ha ő akar találkozni veled, pláne úgy, hogy már esetleg egy képet is látott rólad, akkor az tutira nem azért van, mert nem tetszenél neki.

Ha nagyon bunkó akarok lenni, akkor az igazsághoz az is hozzátartozhat, hogy talán a kíváncsiság hajtja, hogy milyen lehet egy teltebb nővel a szex. Ezt viszont magadnak kell eldöntened, hogy adod-e magad úgy is, ha csak egy kaland leszel, vagy sem.

2017. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Hideg zuhanyként fogja érni, mert a képek (amiket látott rólam) nem egészalakosak. Szólnom kellene neki erről? Találkozót beszéltünk, nem randit, de már most oda-vissza vagyok érte.

2017. okt. 13. 13:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Leírtad magadról őszintén, hogy molett,duci, nőiesen telt, stb. vagy? Ha igen, akkor kíváncsi rád, és nem lesz kínos a találka. Hanem, és egymagas sovány lányt vár, akkor sajnos lehet részed kínos jelenetben is.
2017. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokszor az olyan képeken is lehet látni, hogy az illető túlsúlyos, persze nem mindig. Gyakran esik meg, hogy a túlsúlyos lányok csak az arcukról tesznek ki képet.
2017. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Miért nem teszel azért hogy Ne legyél túlsúlyos ? Ne várd a sült galambot

Az emberek 90%-nak taszító egy túlsúlyos kövér lány, nő

A maradék 10% -nak meg bejön a háj

2017. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs szerencséd, akkor rögtön a találkozás után így fog elköszönni tőled: "Háj!"
2017. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!