Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki már megcsalta a párját az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már megcsalta a párját az mindig használt gumit?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És miért nem akarsz Szakítani? Mert van aki főz moss rád? Pucba vágja a lakást? És ha nem sikerül megcsalni akkor majd így is úgy is lesz kivel dugnod mert Ő csak egy pót lyuk neked?

Szánalmas. Dögölj meg!!!

2017. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

23 éves, albérletben élő egyetemista vagyok, szóval köszi, főzök, takarítok és mosok magamra, mert csak havonta egyszer egy hétvégre járok haza a családomhoz, a kettő idő közt pedig ellátom magam. A barátnőm meg csak heti 3-4 napon jön át ide, amiből max heti 1-2 együtt alvás szokott lenni. Itt nálam semmi házimunkát nem végez (amit nem is várnék el tőle).


Azért nem szakítok vele, mert látom hogy valemennyire kötődik hozzám, érdeklem őt, még ha nem is nevezném ezt a részéről szerelemnek. Láttam még nem írtam erről, de a barátnőm amúgy nem szopik egyáltalán (de egyáltalán), miközben én imádok nyalni. Legtöbbször sötétben szeret szexelni, vagy ruhában, vagy csukott szemmel. Miközben objektíven mondom, hogy szép arca van és vonzó teste. Jobb is, mint a két szeretőmnek van/volt.

Plusz férfiként elképesztően jó érzés egyszerre, egy időszakban több nővel szexelni. Még ha a barátnőmmel nem is jó a szex. De Úristen... Olyan is volt, amikor délután keféltünk egy hatalmasat a szeretőmmel (még az íróasztalomra is feldobtam őt, utána nagyon rendet kellett rakni), aztán este jött át a barátnőm, akivel csak sajnos egy ilyen sötétben csinálós, orál nélküli szex volt. De még így is "mind-blowing" hogy egy időszakban két csajjal. Mint a filmekben... (21 éves koromig szűz voltam, nagyon sok elvesztegetett kamaszkori évem van, pedig már 13-14 éves koromtól szexeltem volna, ha lett volna kivel).


Meg fogok halni, ez biztos, de valószínűleg inkább olyan 40-60 év múlva.

2017. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nyilván jó dolog egyszerre több nőt kúrni, csak az egyiket éppenséggel nagyon megalázod vele, ha a barátnőd :)

Kötődik hozzád? Na és? Azonnal elmúlik, ha megtudja, mit tettél vele.

Nekem is van mit bepótolni de az emberségem azért nem dobnám el érte.

21/F

2017. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kár menteni magad. Undorító féreg vagy

Ásdd el magad.

2017. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13:

Persze, de valamit valamiért. Nyilván nem vagyok idióta és nem mondom el neki. Ha hiszed, ha nem, a világon nem minden megcsalás derül ki.

Az a baj, én meg nem ebben mérem az emberségem.


14:

De hát ezt már megbeszéltük. Tudom.

2017. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért én remélem, hogy ki fog derülni, és elhagy a fenébe, és keres valaki olyat, aki nem veri át.
2017. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!