Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az ideálom? Miért és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideálom? Miért és mikor tetszik nekem egy lány/nő csak én nem tudom meghatározni?

Figyelt kérdés

Eddig aztvettem észre hogy vannak potenciálisan MINDENKI által elfogadott lányok.

Akik nekem is bejönnek

Vannak az általánosságban szép lányok

Nekem nem jönnek be

Vannak akik csak nekem jönnek be illetve nem tudom hova rakni őket.

Vannak a csúnya lányok.

Nem jönnek be


Vannak olyanok akik nem szépek de annyira jó a kisugárzásuk hogy 3 x jobban gerjedek rájuk.


Nekem a legtöbb lány/csaj/nő nem jön be pedig mindíg azthallom a többi azonos neműtöl hogy nekik mennyi lány tetszik meg a munkások is minden nő uttán megfordulnak meg a legtöbb férfi .


Itt van pl amelyik nagyon tetszik és azértem hogy nem csak szép hanem olyan szerelem elsőlátásra

.

[link]



Lehet hogy ez a baj hogy csak olyan csajokal szexelek szívesen akik szerelem elsőlátásra,mert itt látni hogy nagyon szép a nő de az 1 amire felfugyelwk azok a kacér szemek bár ez lehet nem elég hanem nem tudom hogy mitől tetszik pl itt van mégegy nagyon szep a szeme de mégsem lennék vele szívesen így képről : [link]



Szóval az is igaz hogy mas egy ember keprol meg mas eloben termeszetesen en azokat szeretem akiket latok eloben.

Valaki segítene kiigazodni magamon vagy csak nekem vannak ilyen érzéseim?


2017. okt. 7. 16:27
 1/2 A kérdező kommentje:

Neki is nagyon szép szemei vannak és szimpatikus is


[link]

2017. okt. 7. 16:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom te pasi vagy kérdező, hidd el, nem muszáj minden férfinak olyannak lennie, mint ahogy említetted pl. a munkásokat. Nekem például csak olyan pasik tetszenek, akik eltérnek az átlagtól, szerelemre hajtanak, hosszútávon gondolkodnak, nem a külső nekik a lényeg. Mert én se külső alapján választok pasit, annyiból lényeges a külső, hogy ne undorodj a párodtól..:) A szépség elmúlik, de ha nem tartod a párodat tök ocsmánynak akkor a vonzalom azért megmarad, főleg ha még jó is a kapcsolat :D
2017. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!