Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek tetszik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek tetszik ha egy lány törékeny alkatú?

Figyelt kérdés
Nem annyira kicsi a melle meg a feneke, meg a végtagok se egyenesek nagyon hanem ugy értem hogy két kézzel át tudjátok fogni a felsőtestét meg vékony csontozatu
2017. aug. 4. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen típusú lányokat.
2017. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább mutass egy képet!
2017. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én annyira vékony vagyok, hogy majdnem két kézzel át lehet érni a derekamat.

Nem hinném, hogy az ennyire vékony alkatú lányok is bejönnek nekik...

2017. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi lány. Védelmezően ölelnélek.
2017. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézz körül a világban!

Tudsz olyan népséget mondani, ahol a nők fiziálisan nagyobbak, mint a férfiak?


Nem?


Akkor megvan a válasz, mivel évmilliók óta ezek a gének választódnak ki a nemekből: igen, a férfiak a törékeny (vagyis inkább a náluk törékenyeBB) alkatú lányokat jobban kedvelik. Pont úgy, ahogyan a lányoknál is negatív pont a náluk gyengébb fizikumú fiú.

2017. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, mert volt ilyen barátnőm, és lévén hogy 190 cm vgyok és 90 kiló körül, meg a faxom se épp kicsi féltem vele rendesen szexelni féltem hogy összetörik, folyton azon aggódtam h tényleg kárt teszek benne...nem szeretem magam visszafogni az ágyba, ha már csin akkor keményen.
2017. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon. Annyira megőrjít a látvány, ahogy egy ilyen kis testbe belemegy a farkam... :/ És ezek a testek a kor előrehaladtával is nagyon jók maradnak ezt elárulom.
2017. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, ez egy kicsit beteg, de tetszik. :)
2017. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lányként válaszolnék. Volt olyan barátom akivel kb egy súlycsoportba voltunk, nem vagyok egy magas alkat se, de még abban is egyeztünk. Aranyos volt és kedves de nem tudtam rá férfiként tekinteni, persze ezt a jelleme is meghatározta nagyban. Gondolom ez fordítva is működik, ha lányként egy 180centis izomtömeg lennék nem hiszem, hogy sok esélyem lenne. Én szeretem ha föltudok nézni a páromra, ha biztonság érzetet ad. A belső is fontos, de álszentség lenne azt mondanom, hogy a külsőt nem nézem meg. Tapasztalataim szerint ez egy kölcsönös dolog: a fiúk szeretik ha a lány törékenyebb, a lányok meg ha a fiú férfiasabb.
2017. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 nincs ilyen általános szabály. van akinek a nagyobb csajok jönnek be. van akinek a kicsit dagik. van akinek meg ezek a vastagabbak. van akinek a jó nagy segg, van akinek meg a jó nagy mell. csak meg kell találni kinek ki teremtetett.
2017. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!