Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják egyes férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyes férfiak, hogy ha elveszik egy lány szüzességét, akkor az teljesen rájuk lesz tapadva?

Figyelt kérdés

(20 éves lány vagyok és még nem voltam senkivel. Érdekel a szex, csak az olyanok felé nehezen nyitok, akik vonzanak szexuálisan. )

Alakult nemrég egy barátommal valami, nagyon vonzott és kedveltem, szivesen lefeküdtem volna vele, mikor már belekezdtünk a dologba, elmondtam, hogy szűz vagyok. (Gondoltam csak jobban odafigyel ha tudja). Erre megállt, hogy ne haragudjak, nagyon kedvel, de nem akarja, hogy utána üldözzem a szerelmemmel és rá legyek tapadva. ?!

Tényleg azt hiszik páran, hogy olyan spirituális érzés lesz elveszíteni, hogy majd rögtön istenítem az illetőt? Van erre bármi tapasztalata valakinek?

Most akkor már ne is mondjam el ha tetszik valaki, hogy szűz vagyok, csak durr bele? Vagy várjam meg amig szex elòtt is annyira belém szeret valaki, hogy ne zavarja, ha teljesen rátapadok?

Bocsi ha egy idegbetegnek tűnök, kicsit feldühített. Nem akarok általánosítani, ha van olyan aki nem így gondolja, jó lenne, ha leírná és tudnám, hogy nem gondolkozik mindenki így.

20/l



2017. okt. 6. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Nos, alapesetben az a termeszetes hogy nem egy szimpla dugassal veszited el a szuzesseged, hanem olyannal akivel egyuttjarsz, szerelmesem vagytok.

Alkalmai szexben letudni ezt, eleg rib..ancos dolog.

2017. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Az estek nagy részében szerelemben veszítik el a szüzességüket a lányok. Tény, hogy az aktus után még jobban kötődnek. Ennek oka, hogy az aktus során felszabaduló nagy mennyiségű endorfin ( boldogság hormon) ezt elősegíti azzal szemben, akit akkor lát!
2017. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

1 igaza van igazából xd



Másrészt azerintem a palival van a baj akivel le feküdtél én a párom 14 évesen fekúdtem le tudom korai de már 2 hónapja ismertem és csak úgy meg történt nah! Párom 19 volt én mondtam neki hogy szűz vagyok ő válasza: Akkor nagyon vigyázni fogk rád meg ígérem. De tuti szeretnéd?

Iszonyúan fájt de szerintem csak párom méteres fa szától xd mert tényleg nagyon oda figyelt finoman csinálta lassan stb nem tapadtam rá meg semi jó én alapból bújos vagyok de az nem jelenti hogy valakire rá tapadok de ezzel a 19 éves fiúval még ma is együtt vagyok nem volt ez a remélem nem tapadsz rám. Örülten szerelmesek voltunk/vagyunk egymásba. Nem csak azért voltunk egymásal az ágyba akkor mert dugni akkartunk sőt nem is akkarrunk csak meg rörtént xd


19/L

2017. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

"várjam meg amig szex elòtt is annyira belém szeret valaki, hogy ne zavarja, ha teljesen rátapadok"


Igen, ez például elég jó megoldás.

2017. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Itt a nagyobb gond, hogy az elsőt nem szerelemből akarod elveszíteni, hanem csak úgy hemperegnél haverral. Szén ciki.
2017. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
eddig úgy vettem észre az ismerősöm köreimnél, hogy mindegyik lány "rá volt tapadva" a srácra aki elvette. Azért, mert megnyíltak a pasinak, egy teljesen új, személyes és mély kapcsolatot alakítottak ki, akár csak 5 percre, de az volt és ez nagyon megmarad az embernek. Szóval elég esélyes...
2017. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Azok a csajok szexelgetnek jellemzően 20 évesen 1-2 hét, vagy még rövidebb ismeretség után, akik már testiség terén tapasztaltabbak, és most éppen nem várnak komoly kapcsolatot. Az ilyen csajok nem sértődnek be nagyon, ha egy srác előbb tovább lép, mint ahogy ők megunták. Nem ügy nekik új, hasonlóan jóképű srácot találniuk, aki az újdonság miatt még érdekesebb is.


Nálad azonban más a helyzet. Rólad joggal feltételezi a srác, hogy komolyabb megbecsültséget vársz attól, akinek szüzességedet odaadod, mélységesen megsértene az (szerintem is jogosan) ha 1-2 hét után tovább lépne. Életmódján pedig nincs kedve változtatni miattad sem, mert kedveli az életmódját.


Összegezve: ismeri magát (csajozós), nem akar lelki törést okozni Neked, mert jó lelkületű (akinek az életben jól mennek a dolgai, az általában másokkal is rendes), és az sem hiányzik neki, hogy bárki is utálja.

2017. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!