Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A harmincas, negyvenes prostik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas, negyvenes prostiknak nem fura elvenni a 18 éves szűz fiúk szüzességet?

Figyelt kérdés

Vagy akár fiatalabbakat is bevállalnak szerintem...


És most az igényesebb lakásos, interneten hirdető fajtára gondolok, nem az útszélire.


Szerintetek ezt, hogy élik meg?



2017. aug. 27. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk azzal kezdik, hogy 10-20 évvel fiatalabbnak adják meg a korukat. A képeket pedig úgy készítik, hogy ne látsszon a koruk rajta. A többi már lényegtelen, csak jöjjön a pénz.
2017. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy , a lényeg, hogy fizess azt szűz vagy, vagy sem szerinted érdekli?
2017. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy nagyon érdekelné őket, a lényeg, hogy pénzt kapnak érte.
2017. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hogy élik meg? Könnyű pénznek...
2017. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

A pincérnek is tök mindegy h rántott húst kell kivinnie, vagy pisztrángot.

Fizessen a vendég, ő kapja a fizetését és ennyi.

Nem hiszem h ezeket a hölgyeket érdekelné bármi is....

2017. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Bár én nem vagyok prosti, de ugyanúgy élném meg egy fiatal fiú szüzességének elvételét, mint bármelyik másik kapcsolatot/aktust.


Azt nyílván nem tudom,hogy ők hogyan élik meg, de szerintem ettől meglepőbb dolgokkal is találkoztak már,nem nagy szám nekik.

39/N

2017. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#6-os

A legfiatalabb hány éves volt?

2017. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Egy normális szexmunkás totál tisztában van azzal, hogy egy srác szüzessége elvesztésének a mikéntje mennyire meghatározó a későbbiekre!

(mint mindenben, ebben is vannak persze kivételek!)

Kár, hogy olyanok is hozzászólnak, akiknek halovány fingjuk, nulla tapasztalatuk van a kérdést illetően!

2017. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekik nagyon sok minden nem fura, aminek annak kéne lennie. Ők nem is emberek igazából.
2017. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!