Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy vettétek észre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vettétek észre? Értelmes/művelt nő/lány kevésbé perverz (vagy egyáltalán nem), mint a butább társaig?

Figyelt kérdés
Én azt kezdem észrevenni, hogy a butább lányok sokkal vagányabbak az ágyban, pedig sajnos az értelmes, okos, kedves lányokat sokkal jobban szeretem...
2017. okt. 5. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám ezt. Ismertem butácskább lányt, aki fadarb volt az ágyban, olyat is aki egyetemet végzett, értelmes nő volt, de szintén bot volt. De akad bőven ellenpélda is, hülyeség általánosítani.
2017. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs korreláció a kettő közt.


Max valami olyasmi lehet benne, hogy mondjuk művelt nők közt több akadhat, akik meg akarnak felelni különféle sztereotípiáknak, vélt vagy valós társadalmi elvárásoknak, vagy így-úgy nehezebben engedik el igazán magukat.


De amúgy egyáltalán nincs korreláció ezek közt.

2017. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kettő nem függ össze semmilyen módon
2017. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én azért így vettem észre, eddig a legjobb nő

az ágyban akivel voltam nagyon buta volt - pont emiatt dobtam -, a legértelmesebb meg olyan volt mint egy robot, és közte a skálán nagyjából tényleg eszerint el tudom helyezni a nőket, akikkel voltam.



Mostanában sokat gondolkozok, hogy vajon rosszul döntöttem-e, hogy dobtam azt a buta nőt.

2017. okt. 5. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez sehogy nem függ össze.
2017. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig közöttük is akad kiemelten perverz! Csak sajnos kevesen vannak, akik kellőképp műveltek, ezért lehet magasabb az arány
2017. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés szerintem sem. Én egyáltalán nem tartom magam butának, de én is bevállalós,izgis, perverz lány vagyok.
2017. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eddig szerencsére pont az ellenkezőjét tapasztaltam! A butácskább nők minden átlagosat megtettek, de nem tudták izgalmassá tenni a dolgot. Egy intelligens nő viszont szélesebb látótérrel rendelkezik a szexuális kultúra terén is! Az utóbbi esetben pedig eszméletlen jó együttlétek voltak! :)
2017. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!