Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észre vettétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észre vettétek ezt a jelenséget az ismerőseitek körében,20-27 év között?

Figyelt kérdés

Mást sem látok május óta facebookon, mint eljegyzési, és esküvői képeket. És 20-27 év közötti emberekről beszélek.

Jó, a 27 év már adja magát, de 20-23 között azért ez nekem elég meredek. Mi ez a jelenség?


Nem vagyok féltékeny, 3 éve élek boldog párkapcsolatban, és beszélgettünk róla hogy mélyebbre szeretnénk fordítani a kapcsolatunkat, de én egyelőre annyira de annyira fiatalnak érzem magam ahhoz hogy megházasodjak hogy elmondani nem tudom. Szerintem egy 20-23 éves lány még gyerek egy ilyen döntéshez.


Nektek is sok ilyen ismerősötök van?



2017. szept. 11. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy volt osztalytarsam tett ki nemreg eskuvoi kepeket, karacsonykor volt eljegyzesuk. Vagy az lehet egy masik volt osztalytarsam volt. Mindenesetre a korombeliek (26) es a fiatalabbak kozul a Facebookon csak egy db eskuvo volt es ket eljegyzes az elmult 1-2 evben. Szoval en nem vettem eszre egyaltalan. Gyereke is maximum 2 volt osztalytarsamnak van es egy ismerosnek.
2017. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

18 év fölött már mindenki felnőtt, képes felelősségteljes döntéseket hozni és tetteiért vállalnia a felelősséget.

Egyik kapcsolatba se látsz bele, fogalmad sincs, hogy mennyire mélyek, mennyire szeretik egymást. Ergó, te csak a felszínről tudsz véleményt mondani és ez alapján ítélkezel, jogtalanul.

Foglalkozz kérlek a saját életeddel, ne a máséval, hogy ki mikor házasodik, jegyzik el..stb.

Magánügy. Oké, hogy megosztják fb-n az örömhírt, de ezen nem kell ennyit csámcsogni.


Örülj a boldogságuknak és kívánj nekik hosszú boldog házas éveket.


Az én ismerősi köröm nagyrésze 25 fölötti, ergó tudnak döntést hozni a saját életükkel kapcsolatban.

2017. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Én 23 évesen mentem férjhez, egy ismerősöm 22, egy másik lány 19. Utóbbinak már két gyereke is van (mindkettő tervezett, esküvő után fogant), és még csak 22 éves.

Miért lenne korai, ha ők így érzik jónak? Miért tartozna ez a páron kívül bárki másra?

2017. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Azert mert te meg gyereknek erzed magadat egy ilyen donteshez, nem jelenti azt, hogy mas is az hozza.
2017. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
tényleg korai ilyenkor még, egy 19 éves lány pl, aki jó eséllyel frissen érettségizett nem tudom hogy gondolja, hogy ő majd egy gyereket eltart, miközben igen jó eséllyel magát se tudja és semmi komoly élettapasztalata sincs (jó hát persze majd a párja eltartja, de ezzel kiszolgáltatja a gyerekét a párja döntéseire, esetleges hülyeségeire, mivel a nő...nő...lány! nem tudná eltartani a gyereket maga, ha beüt a krach). szerintem az ilyen emberek vagy hülyék vagy kitartottak (mondjuk ez is egyfajta hülyeség) vagy pénzeli őket a felmenő család.
2017. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

Egy 20-23 eves nem gyerek, hanem felnott.

Messze nem vagy fiatal hozza 20 felett. Par ev es kozepkoru 30-as leszel.

2017. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
#5: mar miert ne tudna egy dolgozo no eltartabu egy gyereket?
2017. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

20-23 éves ember dehogy gyerek még. Gondolj bele, hogy a szüleink generációja ilyenkor már házas volt, úton volt a gyerek, saját háztartást vezettek, dolgoztak.


A világ azóta nyilván változott, és kitolódtak ezek a dolgok későbbi életkorra, de ez közelsem jelenti azt, hogy 20-23 éves még gyerek lenne akárki is.


Mindenki maga dönti el, hogy mit akar az élettől és hogy azt mikor akarja.

2017. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
#7 19 évesen dolgozó nő? nyilván szakmátlan is, mesélj még h tartja el nélkülözés nélkül kérlek. tudom a kérdésbe 20-23 volt de én inkább a #3 asra reagáltam a példával, mellesleg egy 20-21 éves se fogja nagyon, max ha van "háttérszele" (de ez nyilván férfira is igaz)
2017. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

#9


Gondolom fel se merült a fejedben, hogy szakközép iskolába jár egy lány és már szakmával a kezében lép ki a nagyvilágba. Plusz létezik diákmunka is.

Ne csinálj már úgy, mintha teljesen zárt kapu lenne a munka világa a fiatalok számára.

2017. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!