Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észre vettétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észre vettétek ezt a jelenséget az ismerőseitek körében,20-27 év között?

Figyelt kérdés

Mást sem látok május óta facebookon, mint eljegyzési, és esküvői képeket. És 20-27 év közötti emberekről beszélek.

Jó, a 27 év már adja magát, de 20-23 között azért ez nekem elég meredek. Mi ez a jelenség?


Nem vagyok féltékeny, 3 éve élek boldog párkapcsolatban, és beszélgettünk róla hogy mélyebbre szeretnénk fordítani a kapcsolatunkat, de én egyelőre annyira de annyira fiatalnak érzem magam ahhoz hogy megházasodjak hogy elmondani nem tudom. Szerintem egy 20-23 éves lány még gyerek egy ilyen döntéshez.


Nektek is sok ilyen ismerősötök van?



2017. szept. 11. 21:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Diákmunka xddddd sírva fakadok :D :D :D :D


Egyetemen, diákmunkával (ráadásul szakmába vágó munka!!!) BRUTTTTÓÓÓÓÓÓÓÓ 700/óra bért lehet keresni. Ez tudod mire elég utolsó? SEMMMIRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017. szept. 11. 22:41
 12/22 anonim ***** válasza:
nálam is van pár eljegyzés, esetleg házasság, de még mindig a korosztályba tartozóknak a fele sem. Mikor csinálnak ezek gyerekeket?? így nem lesz nyugdíjam!! :( :D
2017. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
ha jobb helyre mész, akkor már NNNNNEEEEETTTTTÓÓÓÓ 850-900 is megvan óránként!
2017. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13: én most keresek NETTTÓÓÓÓ 900-at! És tudod hogy az is mire elég? Elárulom. SEMMMIRE!!!!!!!


Vagyis ha valaki heti 5 napot dolgozik, akkor az ugye 140 ezer. Abból ha leveszed a 70-90 ezret albira (nem Pest, mert ott 100-tó kezdődik, és az is egy lyuk) akkor marad kemény 50 ezred. Na abból még én is úgy spórolok, egy magamra!!!! Nem hogy még egy gyerek te jó isten.....

Milyen felelőtlen gondolkodású emberek vannak itt, az agyam eldobom.


Egy gyereket nem lehet nélkülözésre szülni!!!!!!

2017. szept. 11. 22:50
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

Hogy-hogy mi ez a jelenség?:D Szüleid, nagyszüleid idejébe nem igy volt? Sőt, akkor még korábbra esett ez a dolog.

Szinte az összes szüleimmel egykorú házaspár életébe 20-25 éves kor között jöttek a gyerkőcök, és tök jó, hisz viszonylag még fiatalok és játszhatnak az unokákkal, legalábbis én örülök, hogy anyukám ilyen fiatalos, szinte barátnőnek mondható,21 évesen szült engem.


Az, meg hogy 20-23 évesen még valaki gyerek, hülyeség. Lehet vannak, akik ilyenkor még gyerekesek, de ez relativ, legtöbben már teljesen ép ésszel tudnak gondolkodni, és ha az anyagiak megengedik, miért ne házasodjanak össze?

Amiért te fiatalnak érzed magad a házassághoz, nem biztos, hogy más is. Nem kell törődni azzal, más hogyan csinálja, te úgy intézd a dolgaid, ahogy neked jól esik és akkor házasodj, mikor készen érzed magad, mit számit, hogy a többség 20 vagy 30 évesen teszi?


Egyébként én 20 éves lány vagyok, 4 éve van párom és simán igent mondanék, hisz elkézelni se tudok jobbat a páromnál, vele akarok élni, szóval miért ne?

2017. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Hány éves vagy kislány, hogy így írsz: " BRUTTTTÓÓÓÓÓÓ 700/óra bért lehet keresni. Ez tudod mire elég utolsó? SEMMMIRE!!!!!!"


Inkább az agyi szinteden javíts és ne mások életével foglalkozz!


A kérdés CSAK házasságról szólt, nem gyerekszülésről.

Most döntsd már el, hogy konkrétan mire vagy kíváncsi?!


20-23 éves meg már NŐ, nem gyerek!

De te lehet, hogy még gyerek vagy agyiszinten, de az a te bajod!

2017. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16-os, gondolom most marha jól érzed magad hogy bele kötöttél abba hogy kiemeltem, és több betűvel írtam azt a 2 szót.


Azért írtam így hogy kiemeljem, hogy mekkora felelőtlenség ilyen bérre gyereket vállalni. Márpedig egy frissen kiszabadult 19-20 éves ennyit keres, nem többet. Kivéve ha olyan családból jött hogy támogatják. Na mindegy. További jó kötekedést.

2017. szept. 11. 23:00
 18/22 anonim ***** válasza:
70%

És ki mondta, hogy ennyi évesen valaki szülni is akar anélkül, hogy még élt volna együtt a párjával, hisz még fiatalok.


Ja, és tudtommal egy családban 2 felnőtt ember a pénzkereső! Akkor már máris nem 140 ezerrel kéne számolnod, hanem 280 ezerrel!

Matematika és logika!


Egyébként mindenki akkor házasodik, akkor csinál gyereket, amikor akar, amikor annak látja jónak.


Ez a te életedet mennyiben befolyásolja?

Írod, hogy nem vagy féltékeny, azonban mégis süt belőle az irigység, hogy te még nem vagy feleség, különben nem kattognál a témán és nem állítanál be egy olyan csodaszép eseményt negatívként, hogy miért baj, ha 20 évesen vagy afölött valaki megházasodik.


Csak úgy mellékesen 20-23 éves nőket miért alacsonyítod le gyereknek?

Biológiailag és agyilag is már érett felnőtt nők!


Eléggé szánalmas a ledegradálásod a korosztályodra, nem gondolod?

2017. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
280 ezerbol se lehet gyereket nevelni, raadasuk szules utan annyi se lesz, mert az egyik fel otthon marad egy evet minimum... Marmint persze, ehen lehet nem fog halni a kolyok, de hogy normalis sulira, normalis egyetemre, rendes ruhakra, elmenyekre nem lesz penz, az fix. Bar ha az a celja valakinek, hogy a gyereke legyen a suli csoro luzere, akkor hajra, 280 ezres osszkeresettel gondolom a szuloknek se volt ennel jobb multja.
2017. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8%

Akkor megint odalyukadunk hogy k..rva bagyok az igények. Az iskolás gyerek után a szülő kap támogatást. Utána lehet nézni hogy még mik vannak.


Csak úgy alaphangon megjegyzem hogy az átlag magyar Nem keres havi szinten nettó 140 ezret.


Ha meg van pl az esküvő akkor azt a pénzt félre is lehet tenni .

Manapság pedig, köszönjük meg a kormánynak, muszáj egy kis hitelt felvenni pl ha saját lakást akar az ember.


280ezer pedig nem nyomor kedves utolsó. Átlaghoz közeli. De hát aki nem tud bánni a pénzzel az ettől többől is csak nyomorogni fog.

2017. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!