Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti nyaltátok már lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nyaltátok már lányok talpát vagy vettétek szájba a lábujjait? Milyen volt?

Figyelt kérdés
És hogy tetszett a lánynak?

2017. jún. 18. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Rendszeresen. Nagyon imádom ezt csinálni nekik és ők is élvezték. Szeretem színesíteni a szexuális kultúrámat és általában vevők voltak erre a barátnőim. Ha jól csinálod, utána követelni fogják. :P:D
2017. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Háááhhhh Dejjóóóó :)


Én kb 2 hete kattantam rá a szex közbeni talp/boka/lábfej/lábujj nyalásra ... Nekem is és a csajomnak is kajak bejött ! Elsőre az elején nevettünk picit de aztán ... Huhhúúú

2017. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még nem, de szívesen kipróbálnám.
2017. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én világ életemben lábimádó voltam.

pár csajom előtt szégyelltem, volt aki előtt nem is vállaltam fel.

Eddig sajnos egyikük sem rajongott érte, de én akkor is élveztem. (pl lábai nyakamba, úgy k/*/rtam, közben nyaltam a talpát lábujjait, és élveztem el hatalmasat)

Nagyon rá vagyok gerjedve, sokszor fogom magam vissza :)

26/F

2017. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó dolog, amikor kedvelsz egy nőt, akkor a feje búbjától a lába ujjáig imádod, hozzátartozik a szexhez!
2017. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsó válaszolóval,szerintem ez normális dolog,de vannak olyanok is sajnos akik ki nem állhatják az ilyen lábfétis dolgokat
2017. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a lányok leggyakrabban "elvannak vele", magyarán hagyják, mert látják, hogy a fiú élvezi, de nem igazán vonódnak be, nem igazán érzik, mitől izgató. Az a szép, ha kifejezetten élvezi :)
2018. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony a legtöbb nő először érthetetlenül áll szembe, aztán kezd belenyugodni, beleegyezni. És ha nem durván csináljuk, akkor előbb utóbb meg is kedveli. Aztán már kívánja és rendszeresen a szex előszobája lesz.
2019. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de időbe telt, míg elfogadta. A Nászúton pocsék idő volt, kényszer is összezárt. Akkor csináltam először a reggeli ébresztésként a paplan alatt, majd a délelőtti szexnél úgy gondolta, jobban érzi a dugást, ha felteszi a vállaimra a lábait, Itt viszont nekem jutott eszembe, hogy közben a talpait csikizhetem, mert úgysem fog védekezni, hisz erősebb a szex. Ezek után már gyakran ezzel kezdtünk! Összeszokás kérdés minden!
2022. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lábujjpárnák és az ujjközök erősen erogén zóna. Finom lassú kényeztetéstől bizony el tudnak élvezni. (kb 5-10 perc között az, aki érzékeny erre. És sorozatban csinálható. Ő is és én is izgalomba kerülünk. Biztos a folytatás szexben. Ám van amikor közben is kényeztetem a feltett talpait, és nem szünik közben a szex sem! SZUPER JÓ!
2022. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!