Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy azért nem nyaltatok ki lányt, mert csúnya volt a puncija?

Figyelt kérdés
Történt már ilyen veletek? Kort is írjatok!

2017. márc. 22. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Velem még nem történt ilyen, és szerintem nincs olyan hogy csúnya punci...


Valóban külömböző a formájuk, de nem csunyák...

2017. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
jah, 36/f... ez kimaradt :)
2017. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Volt.

Kor.

2017. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

volt, nem egyszer.

Addig azt hittem, hogy ha tetszik egy lány, akkor nem leszek válogatós, de kétszer is előfordult ilyesmi. Természetesen nem fix és szerelmes kapcsolatokban, hanem inkább futó, bulis keveredésekben. Megtanultam, hogy nálam nem megy a szex egy minimális belső vonzódás nélkül.


Egyszer kis ujjazás volt, simán mehettem volna tovább, a csaj is benne lett volna, de nagyon nem tetszett a puncija, olyan bemélyedős volt (nem tudom hogy hívják, amikor a nagyajak teljesen körbe fogja) és teljesen elment a kedvem tőle. Szerencsére olyan szituban voltunk, hogy rá tudtam fogni, hogy majd folytassuk később, mert "ne itt csináljuk", de menekültem.


Másodjára már több is volt, orál és petting. A csaj nagyon kacérkodós volt és amikor oda jutottunk, hogy levetkőztünk az egyik szobában egy buliban, megláttam a hasát. Nem zavar ha valakin van fogni való, de amikor egy csinos lánynak ekkora pocakja van és remeg rajta a háj, hát őszintén a kedvem teljesen elment tőle. Persze nem ezért hagytam (csak) ott, hanem mert az orál+kéz technikája olyan volt, hogy féltettem a farkamat, hogy még a végén szétharapja és letépi. Egy ideig tűrtem a ráncigálást és úgy tettem, mintha élvezném azután meguntam és inkább "elnapoltam", azt mondtam, hogy most nem fog sikerülni elsülnöm.


Szörnyű amúgy, azóta hiába nézegetem a lányokat az utcán, ez a két lány teljesen elvette a kedvem az ismeretlenekkel való gabalyodástól. Tanács, hogy előtte ismerd meg a lányt, legalábbis érezz iránta valamit, mert ha nincs érzelem akkor nem tudod leplezni a csalódottságodat.

2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%

Igen, nagyon salátás volt neki.

23/F

2017. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Csúnya punci nem létezik! (Maximum iszonyatosan finnyás pasi, akinek semmi sem jó.)
2017. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%

1#, 5#. Relativitás.


3#, Ne legyél istenellenes. Értelmetlen helyzetben megjátszani magad... mikor taníthatnád a csajt, hogy legközelebb jobb legyen. Na mindegy.


Válaszolva, igen volt. Persze nekem nem áll fel kis kukim ha nincs emberi vonzalom, de volt amikor, ahogy kérdésben is van, emiatt nem volt nyalás.

20F

2017. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mi az hogy csúnya? mi teszi csúnyává a puncit? szerintem ilyen nincs, hacsak nem ő tette tönkre (szerintem a piercing és a tetoválás ezen a területen nagyon kiábrándító)
2017. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem létezik olyan, hogy csúnya punci. Talán kívánatos vagy kevésbé kívánatos lehet. A punci kívánatossága inkább az egész nő kívánatosságával kapcsolatos. Aki megkívánok, annak a punciját is kívánom, így kinyalom. Akit meg nem kívánok, ott meg nem jutok el a puncinyalásig.
2017. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt :/
2017. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!