Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy azért nem nyaltatok ki lányt, mert csúnya volt a puncija?

Figyelt kérdés
Történt már ilyen veletek? Kort is írjatok!

2017. márc. 22. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem az csúnya ha leszőrteleniti és kivan pattogva, meg borostás. Vagy az őserdő.
2017. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
A punci nem lehet csúnya, maximum a csaj. Ha egy nő kövér, igénytelen, akkor elmegy tőle az ember kedve és a puniját sem fogja kívánni, de ha ugyanez a csaj lefogy, megborotválkozik, megmosakszik, akkor biztos, hogy a puncija is rögtön szépnek fog látszódni.
2017. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

srácok, igen is lehet csúnya egy punci, úgy ahogy vannak nagyon ronda farkak is.

Ha már valaki nézegetett meztelen képeket interneten akkor látta, hogy igen is vannak olyan farkak amikre azt mondod, hogy "köszönöm Istenem, hogy nem lett nekem ilyen"


Természetesen a csúnya relatív, nekem az csúnya volt és nagyon kiábrándított és nem voltam annyira kiéhezve, hogy minden lyukat betömjek, tök mindegy hogy néz ki.

2017. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csúnya... hát attól még kinyalnám, nem az a fontos...

De ha az íze vagy a szaga kellemetlen, akkor biztos nem...

31/F

2017. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Volt...

26/f

2017. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem az alakja nem érdekel, szerintem az tökmindegy, de volt már, hogy rákészültem, és olyan szaga volt, hogy azonnal elment minden ingerem hozzá.
2017. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!