Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti bele végeznétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti bele végeznétek a nagy dolgotokat egy fiú szájába?

Figyelt kérdés
Vannak külföldön de még itt Budapesten is olyan perverz befolyásos gazdag üzletemberek férfiak akik egy vagyont akár egy milliót is fizetnének egy lánynak azért hogy bele végezze a nagy dolgát a szájába tehát nem kell lefeküdni a férfival elég ha csak elvégzitek a nagy dolgotokat a szájába és akár egy vagyont is kaphatnátok ti benne lennétek?

2017. okt. 5. 07:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Most fel fordult a gyomrom. Nem tudom én szarni nem tudok mások előtt nekem ahoz egy csendes nyugalmas wc kell nem a seggem alatt lihető agy beteg ember....


19/L

2017. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
reggeli közben nem szabad gyk-zni sokadjára tapasztalom
2017. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Adom az utolso valaszat
2017. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Ember hát minden nőnek ez a vágya kislánykoruktól. Jön a szőke herceg és bele kakkantanak a szájába. Jaj, ennyire nem ismered a nőket bá$tya...ejnye.
2017. okt. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, egészséges pszichével rendelkező nő biztosan nem. Valaki aki utálja a férfiakat, élvezi ha alázhatja őket? Talán, de csak talán. Ez szerintem 100 ezer nőből 1-nek ha bejön, és ők sem biztos hogy rájöttek már. De lehet sokkal ritkább. Prostit biztos lehet találni aki pénzért megteszi.
2017. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha a lányok nem is, én férfiként szívesen belesz@rok bármelyik gazdag perverz szájába akár még fele annyiért is..


Ha szeretné, egy kis extráért még fel is készülök és akár még káposztás halat is megeszek tejjel és kivivel, hogy jobban élvezze..

2017. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én egy új Piaggio Liberty robogóért (kb.700.000Ft) megcsinálnám. (19/L)
2017. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az 100%-os ébenszín, afrikai kisfiúkézzel válogatott kakaóbabból készült csokoládétöltetű croissant-omat majszolva, belekortyoltam a tűzforró espresso longo macchiato-ba... majd elolvastam a kérdést és sugárban hánytam rá a péksütemény szarszínű csokis darabjait a Baristalány hófehér ingecskéjére.


Jól indul a napom.

2017. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha semmikor, semmilyen körülmények között nem derülne ki, ezt garantálná is nekem valaki, biztonságban lennék, és előre fizetne egy milliót készpénzben én belesz.rnek a szájába, csak ne kelljen néznem.
2017. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

... és ha a perverz 50 körüli manager elkezd öklendezni, és hirtelen letüdőzi a omlós-puha híg vakolat állagú szarod, és vérbeforgó szemekkel megfullad alattad?


Mit mondanál a rendőröknek? Ott van nálad a milla kápé és halálraszartál egy középkorú üzletembert :D

2017. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!