Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, szerintetek is...

Emberek, szerintetek is túlbecsülik az irodai munkát? Mi a véleményetek, inkább fizikai vagy irodai, szellemi munkát végeznétek? Ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint marhabelet lapátolnék 40 fokban a vágóhídon.
2017. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Irodai munkának is vannak fokozatai. Mikor egész nap táblázatokat kell töltögetni meg számolgatni, attól kifolyt a szemem diákmunkán, nem szerettem, lassan telt. A programozás viszont jó buli szokott lenni, érdekes is.

Jelenleg vegyes a munkám, van irodai és fizikai része is. Szerintem így vegyesen az igazi.

2017. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon minden munkát alábecsülnek, nem fizetnek jól, max az informatikusok és magánorvosok keresnek, más meg csak szenved..
2017. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Irodai munkát végzek, nem szeretnék váltani. Amikor kezdtem, akkor sima adminisztrációs droid voltam, egy betanított majom meg tudta volna csinálni azt a munkát szerintem, nos azt tényleg nem éreztem valami hasznosnak, de legalább megfizettek és tudtam fejlődni. Mára, jópár évvel később már kreatív, gondolkodós munkám van amit nagyon is élvezek és a cégnek is hasznos (projektmenedzsmentől van szó). Egyáltalán nem mindegy, milyen munkakörről van szó.
2017. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan irodai munka, amit túlbecsülnek (kb. ez a kávéfőzögető jellegű), a többségéhez bizony azért sok gyakorlás, előzetes tanulás kell, és nem minden ember tudja elvégezni.


Én szellemi / irodai munkát végzek. Egyébként is ilyesmit csinálnék, ha választhatnék, max. vmi kreatívabbat, aminek a művészetekhez több köze van.

2017. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fizikai munkát preferálom, de nincs az egyik a másik nélkül, valahol kiegészítik egymást.
2017. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Irodai munkában milliószor nagyobb a hozzáadott érték.

A fizikai munkások csak megvalósítják azt, amit az irodában megterveztek.


Pl én most cipőboltban dolgozom.

Nem csinálunk mást, mint követjük azt, amit az irodisták meghatároztak, szinte csak marketingszempontoknak kell megfelelni.

Mindenféle gazdasági-marketing stb összevetésével kialakították, hogy mi a legjobb üzletforma, és ahhoz hány alkalmazott kell, miket kell csinálniuk stb. a fizikai dolgozó az irodista csicskája.

2017. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!